Sohbet'e Giriş

Lüks hayat oh ne rahat


Lüks hayat oh ne rahat
!

Son senelerde toplumsal basın fenomenleri birbiri ardına meydana çıkıyor. Ve her biri onların yerinde olmak istiyor. Son Olarak de herkesin hayalini toplumsal basının yepyeni fenomeni İtalyan işadamı Gianluca Vacchi süslüyor. Onun içinde bulunduğu hayatı yaşamını sürdürmek amaçlı yanıp tutuşuyor, hayal kuruyorlar. Zira Gianluca Vacchi’nin hiçbir şey umurunda değil. Spor inşa ediyor, oynuyor, göbek atıyor, tatil inşa ediyor devamlı. Süper bir hanesi var. Teknesi var. Ücret derdi yok. Ve çevresinde daima harika kızlar var. Yaşıylarlemiş olabilmektedir ama umurunda değil. Hayat patlasa, çatlasa, koltuk yerinden oynasa Vacchi’nin tek derdi tatil, spor, dans. Lüks hayat, oh ne huzurlu hali anlayacağınız. Hayat amaçlı konuşmuyorum ama Türkiye’de çoğunlukla her biri bu toplumsal basın fenomenlerini takip etmekte ve “Bu adamın yerinde olmak istiyorum”, “Oh bu bayanın yaşamını hayatını sürdürmek

talep ediyorum. Kadına bak” benzeri tümceler kuruyor. Sizi bilmiyorum ama benim etrafımda bir sürü pek şu ara. Parası olmayan kurabilir normal gelebilir bu durum ama parası meydana gelen, zengin, işadamları da istiyor. Nedenlerini de, “Dünya umurunda değil”, “Oh, hayat ona güzel”, “Adamın özgüveni müthiş”, “Onun sebebinden spora başladım”, “Benim de etrafımda öyle kızlar olsun istiyorum”vb. diye sıralıyor. Ve bizzat kendilerini İtalyan işadamını izlemekten alıkoyamıyorlar.
Bir aşama popüler meydana gelen Dan Bilzerian ile Gianluca Vacchi’nin farkı da bir sürü açık ve tam olarak. İtalyan işadamı tabanca, kuvvet sevmiyor. Yalnızca spor, rejim, dans ve harika şeylerin peşinde. Başka Bir Deyişle gerçek karayolu keşfetmiş vaziyette.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın