Sohbet'e Giriş

Leonardo DiCaprio’nun Korkulu Anları


Leonardo DiCaprio’nun Korkulu Anları

73.’sü tertip eden ‘Golden Globe’ (Altın Küre) gecesine Leonardo DiCaprio’nun Korkulu Anları damga vurdu. Oscar ve Grammy’den ardından üçüncü en fazla izlenen ve Oscar’ın habercisi olarak nitelendirilen Altın Küre hediye gecesi, Kaliforniya’nın Beverly Hills şehrinde tertip etti. İngiliz komedyen Ricky Gervais’in sunduğu tören, mahalli saatle 17.00’de başladı. Populer komedyen Gervais, bundan önce 2010 ve 2011’de de Altın Küre gecesini sunmuştu.
Golden Globe’de hediye meydan sanatçılar aralarında Lady Gaga’da yer alıyordu. Lady Gaga ödülünü almaya kalktığı sırada istemeden Leonardo Dicaprio’nun koluna çarptı ani bir uyarılma ile irkilen DiCaprio salondaki kameralar aracılığıyla görüntülendi. Eş vakitli bilgi paylaşımı yapan Golden Globe Awards’ın resmi twitter hesabı bu görüntüyü paylaşınca, populer aktör DiCaprio toplumsal medya’nın diline düşmekten kurtulamadı.

The Revenant (Diriliş) filmi, bu sene 73.’sü tertip eden ‘Golden Globe’ (Altın Küre) gecesine damgasını vurdu. Deniz Gamze Ergüven’in çok konuşulan Mustang filmi ise törenden eli boş döndü.
Gecede, hakikat bir hikayeden esinlenen Diriliş filmi Drama dalında ‘En İyi Film’ ödülünün sahibi oluyor. Bugüne civarı hiç Oscar hediyeyi alamayan populer oyuncu Leonardo DiCaprio bu filmdeki rolüyle ‘En İyi Adam Oyuncu’ ödülünü kazandı.

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın