Sohbet'e Giriş

Kolay Topuz Yeni Sezon Modelleri ile ilgili yararlı bilgiler

Kolay Topuz Yeni Sezon Modelleri ile ilgili yararlı bilgiler

Saçlarınızı lastik toka yardımıyla çok iyi olmayacak biçimde bağlayın. Atkuyruğunu döndürerek burgu yapın, sonra bu burguyu ikiye katlayın. Bu bölümü lastik tokanın çevresine geçirin. Tel tokalarla topuzunuzu lastiğe sabitleyin.
Saçınızı lastik toka sayesinde enseden bağlayın. Lastik tokadan bir önceki bölümü ikiye ayırın. Atkuyruğunu, başı ve işaret parmağınız sayesinde buradan geçirin. Saçınızın ucuna gelene civarı benzer işlemi inşa etmeye aynı ritimde devam edin. En bitiminde olan bölümü tel tokayla sabitleyin.
Saçınızı taraftan ayırın. Saçınızın 2 tarafını da bükerek geride birleştirin ve toka sayesinde tutturun. Alta olan saçlarınızı bükerek tel toka ile ortada kullanmakta olduğunuz tokaya sabitleyin.
Saçınızı öne atıp tarayın. Hacim katmak amaçlı içlerine gerçek saç spreyi sıkın. ileri ki zamanlarda arkaya gerçek atıp, hacmini söndürmeden, elinizle hafifçe düzeltin. Saçınızın hepsini alıp sağdan sola ya da soldan sağa gerçek bükerek elinize dolayın. Toka sayesinde sabitleyip saçınızın tamamına sprey sıkın.

Saçınızı lastik toka sayesinde atkuyruğu yapın. Atkuyruğunu yatay olarak ikiye ayırın ve içte kalacak bölümlere krepe yapın. ileri ki zamanlarda içe gerçek kıvırarak tel tokayla sabitleyin.
Saçınızın taradıktan sonra hepsini yukarıya gerçek kaldırın. Uç noktadan bu yana bükmeye başlayın. Hepsini büktüğünüz saçlarınızı başınızın üstünde dolayın ve toka sayesinde sabitleyin.Saçınızın yan aracılığıyla tek tutam ayırın. Olan saçlarınızı atkuyruğu modeli toplayın. Topladığınız saçtan tek tutam alıp tokanın çevresinde döndürüp tel toka sayesinde saçınıza tutturun. Olan saçları da tutam tutam ayırıp tekrarlayın. Son olarak yan tarafta ayırdığınız saçı, topuzun altına civarı uzatıp tel toka ile sabitleyin.

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın