Sohbet'e Giriş

Kızdığını bakışlıyla ifade eden adam

Kızdığını bakışlıyla ifade eden adam

Ender Yorgancılar..İkinci defa, hatta rakipsiz Ege Bölgesi Endüstri Odası Idare Heyeti Başkanlığı’na seçildi.Saygınlıkta, liderlikte zirvede..Peki kimdir Ender Yorgancılar?..
Bilenler amaçlı hatırlatma, bilmeyenler amaçlı de bir takım bilgilendirme satırları hazırladım.İşte onlar..İzmir doğumlu..Dokuz Eylül Üniversitesi Pazarlama Kısmı mezunu..2008 çağında Parlamento Başkanlığı görevinde yer aldı. Idare Heyeti Başkanlığı’na seçildi.Filipinler İzmir Fahri Konsolosu..Kendi firması İZELTAŞ’ın Idare Heyeti Başkanlığı, Yorsan’ın da Idare Heyeti Başkan Vekilliği’ni yürütüyor.Evli, bir genç ve bir torun sahibi.
Çıtayı bir çok defa yükseltmeyi seviyor.Bütün dünya felsefesini tertip üst kısmına kuruyor.Bir şeye kızdığında bağırmayıp, bakışlarıyla anlatıyor.İşin dünya, yaşamın iş meydana geldiğini söylüyor.
AB ülkelerine göre Türkiye’nin yüzde 2,2’lik büyümesinin muvaffakiyet olarak değerlendirilebileceğini, fakat gelişmekte meydana gelen ülkelerin yakaladığı yüzde 6’lık büyüme karşısında başarısız kaldığını altını çiziyor.

sivas escort bayan
Sıhhatli büyümenin, iç ve harici talepten eşdeğer beslenmeyle gerçekleşeceğine inanıyor.
Yeni, çeşitli ve yenilik bazlı bir sanayileşme ve büyüme taktiğine gereksinim duyuyor.
Ücret, getiri ve kur olmak üzere ekonomi siyasetlerinin gözden geçirilmesini istek ediyor.
Bu yapılırken konjonktürel değil, yapısal sıkıntıları aşmaya yönelik siyasetlerin devreye sokulmasını kural koşuyor.Onun anayasası var..Güzel mi güzel..Ege Bölgesi Endüstri Odası Idare Heyeti Başkanlığı’ndan ardından, Parlamento Başkanlığı koltuğuna oturtuldu.Büyük deneyim, ılımlı ve pozitif bir kişilik..Salih Esen’le alakalı bir takım verileri bundan önce de aktarmıştım.Son Olarak, bir takım ilavelerle onu yine huzurlarınıza sunuyorum.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın