Sohbet'e Giriş

Kırk sene yıkansan temizlenemezsin

Kırk sene yıkansan temizlenemezsin

Suriye iç savaşının başladığı günden beri Ülkemiz’yi başka pkk’lı savaşçılarla alakalı bir dizi ithama maruz bıraktın. İtham kampanyası PKK’nın tabanca bırakmamasını sağlama almak, IŞİD tehlikesini PKK’yı ve Kocaman Kürdistan hayalini tahkim eden bir tabanca deposu olarak konumlandırmak içindi. IŞİD’in rezilliklerini “PKK’nın silahlı, militan ve laik” bir teşkilat olarak yaşamaya aynı ritimde devam etmesinin mazereti yaptın ki, çözüme giden yol berhava olsun, Ülkemiz yönetilemesin.
Şimdi Ülkemiz Ortadoğu’nun en riskli teşkilatı meydana gelen IŞİD’e ameliyat inşa ediyor, başka bir deyişle mazeretini elinden ediniyor diye “Savaşa haaayııır”yaygarası yapıyorsun.
Barış çocuğu pozlarını kimse yemiyor. Yarattığın algının bedeli Ülkemiz’nin IŞİD ile alakalı ekstra sorumluluk

üstlenmesi olmuştur. IŞİD’e karşın geçen zaman itibarıyla başlatılan ameliyat, bedeliyle, maliyetiyle tümüyle senin eserindir. Neler yaptığını, ama gerçekte neler meydana geldiğini kısacası özetleyelim hadi.
“Sınırlar falloş oluyor, hükümet hiçbir birşey yapmadı”dedin. Halbuki o sırada Türk Silahlı Kuvvetleri fiziksel güvenlik önlemleri amaçlı 365 km hendek kazmış, 70 km toprak set, 7 km beton duvar ve 22 km akordeon mani inşa etmişti. Hudut hattında 145 km tel mani yenilenmiş, 90 km tel mani kurulmuştu.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın