Sohbet'e Giriş

Karanlık maskelerin arkasından çıkacaksınız


Karanlık maskelerin arkasından çıkacaksınız

Buluşma Yeri”başlıklı makalesinde müvekkil firmaya ilişkin Web Sitesi ve kullanıcılarına karşın kötü söz içerir, müvekkil şirketi minik düşürücü ve ticari itibarını zedeleme kastı taşıyan ifadeler sebebiyle yanıt ve düzeltme isteğinde bulunma gereği doğmuştur.
Her çeşitli legal hukuk gizli kalmak kaydıyla aşağıda bulunan yanıt metninin Basın Kanunu’nun 14. maddesi ve 5651 Sayılabilir Kanun’un 9. Maddesi gereğince
yayınlanmasını istek ederiz.
“Müvekkil firmaya ilişkin Ekşi Sözlük web sitesi Türkiye’de İnternet kapsamında markalaşmış önce sitelerden biri olup, hayat üstünde en çok izleyen Türkçe detaylı sitelerden biridir. İnternet sitelerine ilişkili olarak 5651 sayılabilir yasanın gerektirdiği bütün sorumlulukları eksiksiz olarak mahaline getirmektedir.

Ekşi Sözlük’ün yirmialtıbinden pek yazarı ve toplamında yüzellibin civarındakayıtlı kullanıcısı şuanki olup, onbir senedir her kesimden ve görüşten insana fikir ve düşüncelerini anlam edebilmeleri amaçlı yer sağlamaktadır.
Ekşi Sözlük, rastgele bir çıkar, ideoloji ya da anapara grubunun sahipliğinde ya da kontrolünde değildir. Bunun neticesinde birbirine tamamıyla ters yorum, fikir, haber ve ideolojiler birlikte bulunabilmektedir.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın