Sohbet'e Giriş

Jennifer Aniston Annesiyle Görüşmüyor


Jennifer Aniston Annesiyle Görüşmüyor

47 yaşlarındaki dünyaca populer oyuncu Jennifer Aniston, can vermek üzere meydana gelen annesiyle hiç görüşmüyor.
Eski model ve oyuncu meydana gelen 79 yaşlarındaki kadın Nany Dow, Geçen sektör bugünü aniden fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Kaliforniya’da bir apartman dairesinde hayatını sürdüren Dow’la komşuları ilgileniyor. Aniston, annesini hastanede de ziyarete gelmedi.
Aniston, Geçmiş zamanda verdiği bir röportajında ‘Annemle hiçbir zaman yakın bir ilişkimiz olmadı. O bir modeldi. Beni bir çok defa eleştirirdi. Her zaman muhteşemdi, gözalıcıydı, mükemmeldi. Ve ben hiçbir zaman değildim. Hiçbir Zaman da olamayacaktım’ demiş ve eklemişti: ‘Çok kinciydi ve çok öfkeliydi. Bir Çok Defa tartışırdık. Bana bir çok defa bağırırdı. Bundan çok yorulmuştum’.

5 sene öncesinde felç geçiren ve tam gün bakıma gereksinimi meydana gelen kadın Dow’un komşuları,’Jennifer sadece faturaları ödüyor. Onu bugüne civarı burada sadece 2 defa gördük. Onu ziyarete gelmek bilmiyor. Annesini hiçbir zaman affetmiyor’ ifadelerini kullanıyor.
Jennifer Aniston ve annesi arasındaki gerilim, annesinin kızının yaşamı ile ilgili yazdığı kitap sebebiyle de iyice tırmanmış, bu kitaptan ardından Aniston annesini düğününe de çağrı etmemişti.

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın