Sohbet'e Giriş

Isuzu’nun kuvvetli pick-up’ı D-MAX yenilendi

Isuzu’nun kuvvetli pick-up’ı D-MAX yenilendi

Tüm dünyadaki kullanıcılarının beklentileri doğrultusunda yine tasarlanan Isuzu’nun kuvvetli pick-up’ı D-MAX, Lütfü Kırdar Kurultay Merkezinde gerçekleştirilen bir showla duyuruldu. Tanıtım toplantısına Anadolu Grubu Idare Heyeti Başkanı Tuncay Özilhan ve tahmini 30 senedir Anadolu Grubu ile oldukça başarılı bir işbirliği meydana gelen Japonya Isuzu Motors Limited’in Başkanı Susumu Hosoi de katıldı.
Yoğun katılımın meydana geldiği tanıtım toplantısında ilk konuşmayı Anadolu Grubu Idare Heyeti Başkanı Tuncay Özilhan inşa etti. Anadolu Grubu-Isuzu işbirliğinin Türkiye’nin ilk Japon ortaklığı meydana geldiğini ve 30 senedir bu ortaklığı başarıyla sürdürdüklerini ve ortaklaşa gerçekleşen başarıyı ek olarak ileri taşımak amaçlı çalıştıklarını söyleyen Tuncay Özilhan şu şekilde konuştu:

“İş dünyasının rekabetçi ortamında karşılıklı idrak ve sıkı niyet çerçevesinde geliştirdiğimiz ilişkilerle çoğalış birbirimizi ek olarak sıkı tanıyor, ek olarak pratik anlıyoruz. Bu noktaya gelmemizde beraber çalıştığımız herkesin katkısı yer alıyor. Bu vesileyle İstanbul’da bizleri ilk defa ziyaret eden Isuzu Japonya Başkanı Sayın Hosoi ve şahsında Japon dostlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın