Sohbet'e Giriş

Irmak, babasının spor hocası oldu

Irmak, babasının spor hocası oldu

Malumunuz Irmak Ünal, babası Cihan Ünal ile yıllardır konuşmuyordu. Ve haliyle Irmak, bana “Esin sen inşa etme bari. Babamla aramız 4 yıldır çok sıkı. Gayet iyiyiz. Bir sorumuz yok. Ama elbette darıl olduğumuz haberi fazladan alaka çekiyor. Bu Şekilde barışınca bir alaka çekecek yanımız kalmadı. Barıştığımızı, görüştüğümüzü kimse bilmiyor”diyerek dert yandı.
Çok haklı. Hakikaten bizler nerede dövüş gürültü var, ona kulak kabartıyoruz. Halbuki ben bu stil şeylere çok uyarı ederim ve Irmak ile babasının uzunca süredir da gayet harika günler geçirdiğini görüyorum.
Birlikte tatile çıkıyorlar, üstelik Irmak babasının spor koçluğunu dahi inşa ediyor. Başka Bir Deyişle görüşmedikleri günlerin acısını çıkarıyor baba-kız. Keşke bir de ekrana çıksalar. Hem Bir Cihan Ünal’ın oyunculuğunu da özledik.

Yıllar öncesinde “Kalbe Ben” albümüyle müzik dünyasına giriş yapmış ve kritik bir beğeni toplamıştı Ayşe Hatun Önal. Kimse ondan bu çeşit şarkılar beklemiyordu. Albüm tuttu, beğenildi.
Özellikle “Kırcan mı Belimi”dillere dolandı. Ama Ayşe tam sürat almıştı ki ortadan kayboldu. Yıllarca albüm yapmadı ve “Çak Bi Selam” ile yine müzik dünyasına dönüş inşa etti. İkinci single’ı “Güm Güm” ile de perçinledi.
Şimdi albüm hazırlığında. Ama ben de Ayşe’ye güvenmiyorum. Her an gidecekmiş benzeri bir havası var. “Ama yok bu kez gitmiyorum, tam imalat zamanımdayım”diyor.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın