Sohbet'e Giriş

INFINITI, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile Autoshow’da

INFINITI, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile Autoshow’da

Spor araba ile SUV’un muhteşem birleşimi olarak tanımlanan Infiniti’nin ikonik modeli FX yenilenen imajı ile Infiniti DNA’sını üst düzeye taşıyor. Avrupa’nın en fazla seçim edilen Infiniti modeli meydana gelen FX’de yapılmış olan farklılıklar bariz farklılık yaratıyor. Ön tamponunda, ön ızgara tasarımında, jant ve nitelik seçeneklerinde yapılmış olan yenilikler FX’i daha alıcı tek siluete sokuyor. Yeni FX’in merak verici performansı, taviz vermeyen sokak tutuşu, üst seviye güvenlik nitelikleri ve donanım alternatifleri değişmiyor. Infiniti’nin konsept modeli Essence’dan esin alınarak tasarlanan ve üstünde minik farklılıklar yapılmış olan ızgara ve yine şekillendirilen ön tampon kısmı ile modelde hayret verici tek görünüm elde edilmiş.

Yeni FX’de çift kollu tasarlanmış20 inçjant ile GT ve GT Premium donanımlarda sportif karakter ön tasarıya çıkıyor. Arka Tekerlek Etkin Idare Sistemi -RAS (Rear Active Steering) ve spor süspansiyon özelliği ile sokak tutuşunu

mükemmelleştiren, S ve S Premium donanımı,21 inçjantlarla sunuluyor. İridyum Mavisi ve Graphite Shadow ile FX kullanıcılara getirilen gövde rengi alternatifleri hepten genişliyor.

2012 FX modeli üç farklı motor seçeneği ile Avrupa ve Türkiye’de piyasaya sunuluyor. Modelin en dik performansa sahip FX50 serisinde kullanılan 390 hp kuvvet üreten 5.0 litre V8 motor yalnızca S Premium versiyonunda sunuluyor. FX37 serisi ise, 320 hp kuvvet üreten 3.7 litrelik benzinli V6 motora sahip ve GT, GT Premium, S ve S Premium donanım seçeneği ile sunuluyor. FX30d (dizel) serisi, 238 hp gücünde ve 550 Nm tork üreten 3.0 litrelik V6 dizel motoru ve GT, GT Premium, S ve S Premium donanım alternatifleri ile sunuluyor.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın