Sohbet'e Giriş

İlluminati neye hazırlanıyor

İlluminati neye hazırlanıyor

Karanlık günlerde yaşıyoruz ve karanlık günlerde, karanlık saklı örgütler canlanıp gündemi yönlendirmeye uğraşırlar. Karanlık teşkilatların en karanlığı sayılan İlluminati de tam bu aralar meydana çıktı ve bir sürü ses getirecek bir eylem planlamaya başladı.
Gizli teşkilatları çalışmışlığım ve dünyanın saklı tarihi üst kısmına okumuşluğum vardır, ama İlluminati’nin son tehdit kokan ameliyatını ben dahi ürpertici buldum.
Adresi tıkladığınızda karşınıza teşkilatın bizzat benzeri karanlık, kapkara bir ekran çıkıyor, fakat bilgisayarınızın faresini ekranın sol üst köşesine getirip birden çok defa tıkladığınızda, karşınızda sürekli geriye gerçek sayan bir saat beliriyor.
Ben bu yazıyı yazarken saat 75 zaman 6 saat 30 dk ve 5 saniyeyi göstermekteydi; bu satırı bitirinceye civarı süre hepten kısalmış olacak. Hesapladığınızda İlluminati’nin 7 Aralık ya da 6 Aralık’tan 7 Aralık’a geçiş saatlerini verdiği meydana çıkıyor.

Bunu Ömer Çelakıl ifade etti, sitenin kaynak kodunu çözdüğünüzde şu şekilde bir cümleye ulaşıyorsunuz: “ÜZGÜNÜZ BIR SÜRÜ GEÇ KALDINIZ.”
“İlluminati ne amaçla geriye gerçek bir sayım başlattı, verilen tarihte neler olacak, acaba örgüt kocaman ve dünyayı sallayan yepyeni bir eyleme mi hazırlanıyor, yoksa o zaman dünyayı sarsacak ve altüst edecek bir detaylı bilgi mı ifade edilecek, bir kocaman sır o zaman mü anlatılacak”, o sayfayı görünce tüm bunları düşünmemek olanaksız oldu.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın