Sohbet'e Giriş

İkizler Burcu 2012 Burç Yorumu, 2012’de İkizler Burcunu Neler Bekliyor

İkizler Burcu 2012 Burç Yorumu, 2012’de İkizler Burcunu Neler Bekliyor

2012, ikizler burcunda doğanlar, büyüyen burcu ikiler olanlar üstelik doğum hemen ay burcu ikizler burcunda olanlar amaçlı köklü farklılıklar yaşayacaklarına işaret etmekte. 2012 seneyi hayat genelinde her bir kişi amaçlı hangi burca mensup olurlarsa olsunlar kimi yenilenmeler getirecek. İşte bu yenilence sürecinde kimi burç hafif sıyrıklarla atlatırken kimi de hem bir ruhi, hem bir zihinsel, hem bir duygusal hem bir de fizyolojik olarak etkilenecek. İkizler burcunda doğanlar bu değişimi sonuna civarı yaşayacaklar içinde yer ediniyor.
İkizler burcunda doğanlar genel nitelikleri bakımından esasen değişime açık bireylerdir. Değişkenlik onların yapılarında vardır. Bu sebeple 2012 her ne civarı zaruri değişimler seneyi olup, bu değişimden her ne civarı ikizler burcu fazlasıyla etkilenecek olsa da tabiatı icabı bu değişimi kabullenmek ikizler amaçlı öbür burçlara nispeten ek olarak pratik olacaktır.

İkizler burcunda doğanlar 2012’de hem bir aile, hem bir iş, hem bir özel hayatlarında kuvvetli değişiklik inşa etme talebi ile karşın karşıya kalacaklar. Durumu hazırda bu değişikliklere karşın direnç geliştirmemişlerse o zaman aşamalar pratik diyebiliriz ama durum ve şartlara karşın direnç içerisinde meydana gelen ikizler amaçlı benzer birşey mevzubahis değil. Direnirseniz zorlanırsınız üstelik yenilirsiniz. Gelmekte meydana gelen zorlayıcı tesirleri kabul edin ve kendinizi değişime teslim edin.
2012 Haziran ayından bu yana ikizler burcuna girecek meydana gelen Jüpiter, tam da ikizlerin ayı meydana gelen bu dönemde, ikizler burcuna destekçi olacak. Jüpiter’in genel etkileşimi öyle ki bir büyüteç misyonu rastlamak üst kısmına heyetidir. Bu da olayların ve hallerin derin analizini yapabilmenize vesile tanır. Bütün açıklığıyla görülebilir olacak olaylar ve durumlar sizlere gerçek karayolu bulmanızda destekçi olacak. Başka Bir Deyişle eğrisi ile doğrusu ile yaşananlar bu değişimin ne istikamette olacağını sizlere gösterecek. Şayet Jüpiter’in bu tesirini pozitif bağlamda alır ve bütün yaşananları bir vesile olarak değerlendirmeyi başarabilirseniz o zaman 2012 sizin amaçlı baht ve fırsatlarla dolu bir seneye dönüşecektir.

Kategori
: Sohbet
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın