Sohbet'e Giriş

Honda Kasko ile sigorta çoğalış çok kolay

Honda Kasko ile sigorta çoğalış çok kolay

Honda, kurduğu iş ortaklıklarıyla müşterilerine yepyeni ve yaratıcı alternatifler geliştirmeye devam etmektedir. Hondaile sigorta piyasasının elementer branştaki sektör öncüsü Axa Sigorta, Honda araba almak isteyenler ya da şuanki Honda sahipleri amaçlı özel bir sigorta ürünü üretti. Honda Kasko isimli ürünle poliçesini yaptıranları pekçok avantaj bekliyor.

Honda’nın finansal çözüm yelpazesi genişliyor

Konuyla alakalı izah yapan Honda Ülkemiz Evrensel Müdürü Hideto Yamasaki, şunları söyledi: “Ülkemiz’deki gelişmeye açık pazarı ve kocaman potansiyeli göz önünde bulundurduğumuzda Honda sahibi olmak isteyenlere her çeşitli imkânı sunmamız gerekmektedir. Axa Sigorta işbirliğiyle yaşama geçirdiğimiz Honda Kasko ürünüyle araba sahiplerinin almak talep edileceği bir ürün ek olarak ortaya çıkardık. Ürün yelpazesini her geçtiğimiz gün artıran Honda, tüketici arkadaşı yaklaşımıyla en çekici

avantajları ve en yepyeni ürün paketlerini geliştirmeye devam edecek. Honda Kasko sahipleri, piyasadaki öbür kasko poliçelerine yönelik pekçok avantaja sahip olacak. Yaptığımız işbirliği amaçlı Axa Sigorta’ya teşekkür ediyor ve bütün araba tutkunları Honda Kasko sahibi olmaya çağrı ediyorum.”

Honda Kasko kapsamındaki otomobillerin tamir ve bakım hizmetleri Honda Görevli Servisleri’nde Honda ile alakalı profesyonel ve teknisyenler aracılığıyla ifade edilecek. Böylece Honda sahiplerinin 6 sene garantisi devam etmiş olacak. Honda Kasko alanında yapılmış olan bütün işlemlerde orjinal yedek parçalar kullanılacak. Bununla Birlikte Honda teminatı ve kalitesiyle yapılmış olan bütün onarımların işçilik ve parça garantisi yer alıyor. Honda Kasko alanında Honda görevli servisinde yapılmış olan onarımların, Honda standardına uyumlu olmasından ötürü otomobillerin 2. el değeri de yüksek olacak.

Çok çekici indirimler

Honda Kasko ile 2.500 TL’ye civarı meydana gelen hasarlarda, ekspere sebep kalmadan çabuk bir biçimde Otomobilin onarımı bitirecek. Diğer taraftan kasko poliçesinin olabilitesi yüksek meydana geldiği dönemde yaptırılacak önce periyodik bakımın işçilik meblağında %10 iskonto yapılacak.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın