Sohbet'e Giriş

Hisarlar Grup, DLG-ÖÇP Tarım ve Bilişim Günleri’nde

Hisarlar Grup, DLG-ÖÇP Tarım ve Bilişim Günleri’nde

Tarım makineleri pazarında Türkiye’de birçok ilke imzasını atan Hisarlar Grup, 15-18 Ağustos tarihleri aralarında Tekirdağ Karaevli’de tertip edecek meydana gelen DLG-ÖÇP Tarım ve Bilişim Günleri’ne katılıyor. Firma, organizasyon kapsamında gerçekleştirilecek meydana gelen uygulama fuarında yüksek toprak frezesi, sap parçalama makinesi ve alabora mikser benzeri güncel ürünlerinin tanıtımını uygulamalı olarak gerçekleştirecek.

Tarım makineleri pazarında Türkiye’de birçok ilke imzasını atan Hisarlar Grup, 15-18 Ağustos tarihleri aralarında Tekirdağ Karaevli’de tertip edecek meydana gelen DLG-ÖÇP Tarım ve Bilişim Günleri’ne teşrif edecek. Hisarlar Grup organizasyon kapsamında gerçekleştirilecek meydana gelen uygulama fuarında yüksek toprak frezesi, sap parçalama makinesi ve alabora mikser benzeri güncel ürünlerinin tanıtımını uygulamalı olarak gerçekleştirecek.

Hisarlar Grup’a ilişkin tarım makinelerinin arazide uygulamalı olarak mahalli çiftçilere tanıtılacağı fuarda, şirketin imalatını gerçekleştirdiği sıra ara çapa makinesini de stantta sergilenecek.

Hisarlar Avrupa’nın en büyükleri arasında

Firma yerine fuara dahil olan Hisarlar Grup CEO’su Yengi Türker, ürünlerini Tekirdağlı rençperlerle buluşturmaktan mutlu olmak duyduklarını ifade etti. Avrupa’nın en kocaman 26’ıncı traktör ve tarım makinesi üreticisi konumunda bulunduklarını anımsadan Türker şu şekilde konuştu: “Tarım makineleri kapsamında Türkiye’nin önce Ar-Ge merkezini kuran Hisarlar olarak, ülkemizin dışa bağımlılığını azaltacak zirai faaliyetlerini gelişmiş teknolojilerimizle desteklemekten kocaman onur duyuyoruz. Rençperlerimizin istek ve ihtiyaçlarına uyumlu tarım makineleri geliştirebilmenin fakat etkili Ar-Ge çalışmalarıyla olası olduğuna inanıyoruz. Bu kapsamda, 2013 seneyi sonuna civarı gerçekleştirmeyi tasarıladığımız 13 milyon Euro’luk yatırımla hem bir çeşitli sektörlerde de büyüyeceğiz hem bir de ihracat oranımızı yüzde 50’nin üst kısmına çıkaracağız.”

Firmaya ilişkin ürünler fuar boyunca 7’inci parselde yer alan Hisarlar Grup standında görülebilecek.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın