Sohbet'e Giriş

Hafriyat kamyonları çekilmez oldu

Hafriyat kamyonları çekilmez oldu

ŞİŞLİ’deki Gülbahar Semti, geçtiğimiz gün hafriyat kamyonlarına karşın milletçe ayaklanmasına oyun alanı/sahne oluyor. Mahalle sakinleri, uzunca bir zamandır sokaklarından geçtiğimiz hafriyat kamyonlarından şikâyetçiydi. Kamyonlar sebebinden yöntemlerin çökmesi, kış aylarında bölgeyi çamur deryasına çeviriyordu.Zincirlidere Caddesi’ndeki bir inşaat firmasına ilişkin hafriyat kamyonlarının yöntemleri çamura buladığını söyleyen semtli, geçtiğimiz gün caddeyi trafiğe kapatarak eylem inşa etti. Durum mahaline zabıta ekiplerinin gelmesinden ardından karayolu açan insanlar, daha ardından şirkete ilişkin şantiyeye yürüyerek inşaat görevlileri ve kamyoncularla tartıştı.
escort samsun

Tartışma sürerken bir hafriyat kamyonunun davranış etmesi mahalleliyi yine ayaklandırdı. Ellerine ne geçtiyse kamyona fırlatan semtli caddeyi kamyonların geçişine kapattı.
Mahalle sakinlerinden Yazı Şahin, “Kamyoncular ile burada altını çizen dövüş eder duruma geldik. Kamyoncular bize saldırmaya başladılar. En son bir saat öncesinde arkadaşlarımızdan biri yaralama edildi. Arkadaşımız şu an hastanede iyileştirme görüyor. Biz bu karayolu güven üyelerinin ricasıyla açtık. Niyetimiz açmamaktı. Bundan ardından da kapanmayacak diye bir birşey yok, tekrar kapandığı zaman asla açılmayacak” diye konuştu.

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın