Sohbet'e Giriş

Google’ın telefonu Pixel’in nitelikleri nelerdir


Google’ın telefonu Pixel’in nitelikleri nelerdir

Bir zamandır program sahasındaki gelişmelerin dışarısında donanımsal yeniliklere de hız verici Google, yepyeni telefonu Pixel’i kullanıcılara duyurdu. Android One projesiyle pekçok kullanıcıya saf android deneyimini yaşatan bulma motoru devi, yepyeni telefonu ile donanım gücünü de bizzat eline alarak taşınabilir meydanda ilerlemesini sürdürmek istiyor.
Ülkemizde satışı ne zaman yapılacağı belli olmayan Google Pixel, şu Şu anda yurtdışında 649 dolardan etkileyici buluyor. Online satış sistemleri üzerinden satışa sürülen ürünün, ilerleyen günlerde Avrupa’ya da servis edilmesi bekleniyor.
Pixel sizlere Google Asistan’ı sunuyor. Soru sıkıntı. Bir birşeyler yapmasını isteyin. Bizzat şahsi Google’ınız her an yardıma hazırlıklı. Başlatmak amaçlı “Ok Google” demeniz yeteri kadar.

Fotoğraflarınız ve videolarınız amaçlı limitsiz depolama imkanı yardımı ile, tekrar hiçbir zaman yepyeni bir anıya koltuk açmak amaçlı eskiyen anılarınızı silmeniz gerekmeyecek. Pixel, fotoğraflarınızdan videolarınıza, müziğinizden rehberinize ve mesajlarınıza varıncaya civarı her şeyin güvenliğini imkanı sağlar.
Her anı, her anıyı, parlak ve harika detaylarıyla yakalayın. Çabuk başlatılan, çabuk çekim yapan kameranın kocaman megapiksel çözünürlükleriyle ışık az olduğunda dahi tam olarak fotoğraflar çekin.

Sizde Yorum Yapın