Sohbet'e Giriş

Goodyear, sokak güvenliği bilincine odaklandı

Goodyear, sokak güvenliği bilincine odaklandı

Dünyanın en kocaman lastik üreticilerinden Goodyear, kış çağında bayilerinde, alım satım merkezi otoparklarında ve yakıt istasyonlarında tüketicilerine sokak güvenliğinde uyarı edilmesi gerekli olan hususlar dair bilgilendirdi. Goodyear’ın yepyeni indirilmeye sunduğu yaz ve kış lastiklerini analiz imkanı bulan tüketiciler, Goodyear mahsulleri ve emniyetli sürüş konusunda ayrıntılı bilgi sahibi oldu.

Şubat ayı süresince İstanbul, İzmir, Ankara, İzmit ve Bursa’da seçili alım satım merkezi otoparkları ve benzinliklerde gerçekleşen aktivitelerde Goodyear taşınabilir ekibi tüketicileri, sokak güvenliği dair bilgilendirirken yepyeni ürünlerini de duyurdu. Tüketiciler, taşınabilir ekip aracılığıyla dağıtılan kuponlar yardımıyla Goodyear ürünlerinde indirim hakkı kazandılar. Bununla Birlikte Goodyear taşınabilir ekip aracılığı ile, benzinliklerde ve seçili alım satım

merkezleri otoparklarında alıcıların araçlarının lastik diş derinliği ölçümleri inşa edildi. Uzman Kişiler, tüketicilere sokak güvenliği, gerçek lastik tüketimi ve güvenlik konularıyla ilgili mühim veriler verdi. Aktiviteler süresince 5 şehirde tahmini 7,000 şahısla birebir görüşülerek otomobil diş derinlikleri ölçüldü ve sokak güvenliği konusunda mühim veriler paylaşıldı.

Goodyear’ın yurdumuzun en kocaman 5 şehrinde tertip ettiği aktiviteleri değerlendiren Goodyear Ülkemiz Tüketici Lastikleri Direktörü Sibel Raif, Goodyear’ın her süre tüketicilerini bilinçlendiren, eğitici tek oyun üstlendiğinin altını çizerek, “Tüketiciler; araçları amaçlı en gerçek lastikleri seçerken, güvenlik ve performans özelliklerinin yanı sıra; araçlarının teknik özelliklerini, sokak şartlarını ve sürüş alışkanlıklarını da değerlendirmelidir. Biz Goodyear olarak, bu aktivitelerimizle, tüketicilerimizi hem araçları amaçlı gerçek lastik seçimi ve emniyetli sürüş aynı zamanda zengin ürün gamımız ile ilgili bilgilendiriyoruz”diye konuştu.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın