Sohbet'e Giriş

Göğsünü siper edenler kazandı

Göğsünü siper edenler kazandı

Durduk yerde, İzmir’deki göğüs hastalıklarının profesyonel hastanesi meydana gelen Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Öğrenim ve Denetim Hastanesi’nin kapatılması, Tepecik Öğrenim Hastanesi ile birleştirilmesi istendi.
Talebi duyunca donduk kaldık. Ben de bu köşeden bir kaç defa “nereden çıktı bu birleşme”diye yazmıştım.Herkes uzmanlaşmaya çalışırken, biz uzmanlaşmış olanları yok etmeye uğraşıyorduk sanki..Üstelik, bu şekilde ciddi bir hüküm verilirken, alakalı müesseselerin fikri hiç alınmadı, görüşleri sorulmadı.
Hal bu şekilde olunca işler arapsaçına döndü, reaksiyonlar ve eylemler birbirini kovaladı. Haziran başından beri de tedirginlik sürüyordu. Neyse ki, geçen gün Ankara’dan sıkı bilgi geldi.İzmir Kuzeyindeki Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği
escort bursa
Evrensel Sekreterliği’nin ‘Sağlıkta Dönüşüm’ yazılımı çerçevesinde aldığı birleştirme verdiği kararı, Ülkemiz Kamu Hastaneleri Müessesesi iptal etti.Ancak, iptalin arasına yeniden yabancı bir hüküm iliştirildi.
Göğüs Hastalıkları Hastanesi mali bakımdan Tepecik Öğrenim ve Denetim Hastanesi’ne bağlandı.Fakat heyecan etmeyin, bu da çözülür.Birleşmenin iptali amaçlı harika uğraş verici “Göğsünü Siper Et Platformu” kocaman denizi geçti, çoğalış derede boğulmaz. Kocaman Ihtimalle, o minik pürüzü de halleder.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın