Sohbet'e Giriş

Go to the USA

Go to the USA

Donald Trump dediğiniz erkek ele avuca sığmayan ve buna bağlı olarak da yalnızca AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI’yi değil, dünyanın hepsini el altından yönetmeye personel ve bu sebeple de saklı güçlerin canını bir sürü fena sıkan bir yaramaz. Evet, bu yaramaz erkek seçime çok zayıf başladı gerçek. Üstelik bu nedenle; “Derin güçler Trump’ı kasıtlı alana sürdü, çünkü halkta bir sürü da karşılığı olmayan Hillary Clinton’la tercih fakat bu şekilde zayıf ve çapsız bir erkek yardımıyla alınır”tezi konuşulur olmuştu.
Aslına bakarsanız doğruydu bu sav. Evet, derin güçler Trump’ın ilk enbaşta önünü bilerek ve kasten kesmedi. İsteselerdi en enbaşta Trump’ı alandan yok etmeyi başarırlardı. Ama hanedeki hesap çarşıya uymadı. “New York’ta bir mahalleye muhtar dahi olamaz” gözüyle bakılan Trump kanırta kanırta geldi ve AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI vatandaşının kocaman teveccühü ile yepyeni başkanı oldu. Oldu da elbette halkı kim takar AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI’de? Adamlar bizim halkımızın teveccühüne hürmet göstermiyorlar ki kalkıp bizzat halklarına mı gösterecekler! O sebeple de her

şeyi deneyecekler. AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI vatandaşının bu teveccühünü burnundan getirmek amaçlı her karayolu deneyecekler. Benim Düşünceme Göre AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI bugüne civarı yaşamadığı iç karışıklığı ve huzuru tadacak sadece bu sebeple. Haaa… Şu var ama… Şayet Trump’a diz çöktürürlerse başka bir deyişle onu ellerinde bir kukla misali oynatmayı başarabilirlerse bundan vazgeçebilirler ama en azından 20 Ocak’a civarı başka bir deyişle Trump o koltuğa oturana civarı siz deyin üst mantık, ben diyeyim derin güçler halka, “Trump dediniz madem! Alın sizlere Trump!” iletinini sunmak amaçlı AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI’yi yaşanılmaz, güvensiz ve riskli bir ülke pozisyonuna taşımak amaçlı çeşitli türlü pkk senaryolarını devreye sokacaklar.

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın