Sohbet'e Giriş

Gençleşeyim derken bambaşka biri olmuş

Gençleşeyim derken bambaşka biri olmuş

“Estetik bayanlar içindir”, başka bir söylemle öbür bir söylemle “Kadınların alaka alanıdır” sözü, çoğalış en kocaman uydurma oldu! Son senelerde, küçük çaplı da olsa erkeklerin de estetik cerrahinin nimetlerinden faydalandığını görüyorduk.Ancak Nurol Holding’in sahibi üç kardeşin en küçüğü meydana gelen, 65 yaşlarındaki Oğuz Çarmıklı civarı işi bu denli ileri boyuta taşıyanını ne duymuş ne de görmüştüm!!!
Ağabeyleri Nurettin ve Erol Çarmıklıyla beraber Forbes Türkiye’nin ‘2012 En Zengin 100 Türk’ listesine 540 milyon dolar değerinde serveti ile 65’inci olağan giren Oğuz Çarmıklı, inşa ettirdiği estetik operasyonlarla resmen bambaşka biri olup çıkmış!!! Oğuz Çarmıklı’nın Eylül ayı içinde bıçak altına yattığını duymuş ama şişleri inmeden insan içerisine karışmayı istemediği amaçlı resmini bir çeşitli bulamamıştım! Nihayetinde Oğuz Beyefendi, eşi

Nilgün Hanım ile bir davette arz-ı endam eyledi de; sosyetede aylardır dilden dile konuşulan estetiklerini görme şerefine nail olduk!!!
Resimde gözüken estetikli Oğuz Beyefendi, gözaltı torbalarını ve üst göz kapağını aldırmış, şakak ve üst surat germe ameliyatı yaptırtmış. Bir de elmacık kemiklerine yağ enjeksiyonu uygulatmış. Ama ne uydurma söyleyeyim; Oğuz Beyefendi’in doktoru sıkı iş çıkaramamış!Benim bildiğim, vatandaşlar estetiği gençleşmek amaçlı yaptırır; fakat estetikli Oğuz Beyefendi, ek olarak az kırışığı meydana gelen diğer bir Oğuz Çarmıklı olmuş!!!

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın