Sohbet'e Giriş

Fransız tarzı lüks anlayışının sembolü DS serisi

Fransız tarzı lüks anlayışının sembolü DS serisi

Dünya çapında 250.000 adetten fazla satışı gerçekleştirilen canlı ve cazip DS serisi yepyeni versiyonlarla zenginleşiyor. Fransız tarzı lüks anlayışını eşsiz trend, kuvvetli yaratıcılık, ve uyarı cazip zarafet anlayışıyla birleştiren DS ailesinin nihai azasi ise DS3 CABRIO. Citroën DS3 Cabrio; 120 km/s hıza civarı açılıp kapanabilen tavanıyla fark yaratıyor. Bununla Beraber DS 3’ün en karakteristik özelliği meydana gelen kişiselleştirme özelliği Cabrio versiyonda da devam etmektedir. DS 3 Cabrio sahipleri 10 çeşitli tavan rengi ve deseni ile araçlarını orijinal duruma getirebiliyorlar.Ayrıca DS4 ve DS5 yeni sezon modelleri kudretli zarafetli trend anlayışıyla hudutlu sayıda üretilen Pure Pearl yeni sezon modelleri ile fuarda yerlerini alıyorlar. DS4 modeli hem de HDi 160 versiyonunda ve tam otomatik vites seçeneği ile piyasaya sunuluyor.

Çevreci motor teknolojileri:

Citroën pekçok çeşitli kullanım alanına karşı uygun fiyat teknolojileri ve yenilikleri vasıtasıyla etrafsal hareketlilik konusundaki yaklaşımını da sürdürüyor. Citroën C3 modelinde kullanılan ve yalnızca 87 g/km CO2 salınımı gerçekleştiren e-HDi Airdream EGS motorunu ve yepyeni benzinli PureTech güç ünitesini de içerir ve giderek genişleyen randımanlı bir motor yelpazesine sahip. Citroën, şu anda esasen DS5 Hybrid4 ismi altında nihai bilişim ürünü dizel hibrid teknolojisinin pazarlamasını inşa ediyor. Dizel hibrid araçlar Citroën C-ZERO modeline monte edilen elektrikli araç teknolojisi ile beraber DS5 serisi satışların %20’sini oluşturuyor. Marka, gerçekleştirmekte meydana geldiği bu gelişimi elektrikli araç teknolojisine ve yenilikçi bir mimariye sahip DS3 Electrum konsepti aracıyla sürdürüyor.

Pekin Araba Fuarı’nda vizyona getirilen Numéro 9 Citroën’in beynelmilel meydanda kendini satışlarını arttırmak hedefinin yanında tasarımı ve teknolojileri yardımıyla Markanın ilk kez 2012 Paris Araba Fuarında izah edecek geliyor olacak hedeflerini de yansıtıyor.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın