Sohbet'e Giriş

Filo Kiralama Avantajlı mı


Filo Kiralama Avantajlı mı

Şirketinize sağlayacağınız belki de en kocaman avantajlardan biri filo kiralama! Üstelik şayet Amaç Filo benzeri filo kiralamada en kocaman verimi alabileceğiniz firmalardan yana seçim yaparsanız, filo kiralamanın şirketiniz amaçlı ne civarı avantajlı meydana geldiğini görebilirsiniz.
Şirketiniz amaçlı filo kiralayın, karlı çıkın
Şirket amaçlı bir otomobil satın almaya hüküm verdiğiniz süre toplanmış nakit çıkışı yapmanız ve daha ardından otomobillerin takibi amaçlı kritik bir masraf yapmanız gerekir. Fakat filo kiralama hizmetlerinden istifade ederek şirketinize dahil olmak üzere edeceğiniz araçlar amaçlı vergi avantajlarından yararlanabilir ve takibi amaçlı ekstra enerji harcamanıza sebep kalmaz.
Hedef Filo’nun iş politikasına ve hizmetlerine baktığınız süre filo kiralamanın ne sebeple daha avantajlı bir alternatif meydana geldiğini anında görebilirsiniz. Hem Bir şirketinizin kasasından toplanmış nakit çıkışı yapmıyorsunuz hem bir de otomobillerin bakım, restorasyon benzeri masraflarıyla ilgilenmiyorsunuz. Şirketiniz amaçlı en uyumlu tediye şartı hangisi ise filo kiralama şirketi ile böyle protokol imza atıyor ve maaş kirayı sizin amaçlı en uyumlu olacak şekilde ödemeye başlıyorsunuz. Vergiler, kasko, sigorta benzeri yüzlerce detayla, filo kiralama şirketi sizin yerinize ilgileniyor.

Büyük şirketlerde de minik şirketlerde de bir otomobil alındığı süre o Otomobilin iyi bir takibi yapılmalıdır. Bunun amaçlı ekstra süre ayırmaya üstelik belki de otomobillerin takibini, bakımlarını ve ödemelerini muayene etmesi amaçlı ek elemana dahi gereksinim duyabilirsiniz. Fakat filo kiraladığınız süre esasen prof bir ekip sizin amaçlı otomobillerin takibini inşa ediyor. Şoför yanlışları, pek petrol kullanımı, otomobil arızaları, talihsiz kaza ve çalınmış durumlarında anında harekete geçiyor ve siz ne meydana geldiğini anlamadan ve işlerinizi hiçbir süre aksatmadan bütün sorunları deşifre ediyor. Bu yüzden filo kiralamanın bütün bu avantajları, firmaların otomobil ihtiyaçlarını gidermeleri amaçlı epeyce çekici bir duruma geliyor.

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın