Sohbet'e Giriş

Fazlası işleri zorlaştırır

Her konuda olduğu gibi cinsellikte de her şey kararında olmalı. Gençler kendilerini tatmin ederken abartıya kaçmamalı ki evlendiklerinde mutsuz olmasınlar… Haftada 1 ya da 2 kez mastürbasyon yapmak sağlıklı olandır

Ortamlar çok hızlı ama…

Kız ortamları çok hızlı ama cinsel organım küçük olduğu için çekiniyorum. Ne olur bana yardım edin.

konya escort
CEVAP Değerli okurum, kızlara çekine çekine yaklaşacak, çekine çekine konuşacaksın. Onlara karşı sıcak, anlayışlı ve özverili olacaksın. Derslerine yardım edeceksin, biraz da elin açık olacak. Evden aşırdığın iki çikolatanın birini ona vereceksin. Güvercinin sahibine alışması gibi onlar da sana çekinmeden sokulacaklar. Sen birine çekine çekine “Bir şey söyleyeceğim ama…” dersin. Gerisini o anlar!!! Ortam oluşunca çekine çekine hazırlan da son anda sakın çekinme, bir çuval inciri b.k etme. İş bittikten sonra görse de fark etmez, başına tac eder.

GÜNÜN SÖZÜ

Bu beladan nasıl kurtulurum?

28 yaşındayım, bekarım. 12 yaşından beri mastürbasyona bağımlıyım. İlişkide boşalamıyorum. Nasıl baba olacağım? En fazla 1 hafta mastürbasyonu bırakıyorum. Bu beladan nasıl kurtulacağım? CEVAP Değerli okurum, 16 yıl dile kolay. Yaşın uygun, evliliğin de 16 yıla varmış olsaydı. 4 çocuğundan ilki orta öğretimi bitirmiş, çapkınlık peşinde koşuyor olacaktı. Sen mastürbasyona saplanıp kalınca mekanizma kendini buna programlamış. Tıpkı çamaşır makinesinde olduğu gibi. Sende sıkma ve kurutma programa alınmamış. Anacığın “Kızlara bakma”, babacığın “Başıma dert açma”, babaannen de “Kıza kadına yaklaşma” diye diye seni eve bağladılar. Erkeğin asıl görevi olan evlenip çoluk çocuk yapmaya, hayata asılmaya hoş görülü olmadılar. Ülkede senin gibi ve de çoğu evli onbinler var. Evlenince tedavi olursun, ararsan hekimini bulursun.

Kategori
: Sohbet
Yazar
: fatih
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın