Sohbet'e Giriş

FATURA KADINLARA ÇIKIYOR

FATURA KADINLARA ÇIKIYOR

Her iki cinsiyet de geriye manevralı park amaçlı “zor” diyor. Gelgelelim polemik yalnızca kadın cinsine odaklanıyor. Bayanların geriye viteste erkekler civarı çabuk ve arabayı park mahaline hokka benzeri oturtmakta erkekler civarı oldukça başarılı olmadığına konusunda araştırmalar meydana dökülüyor.
Efendim, Almanya’nın Bochum Üniversitesi’nde bir tecrübe inşa edilmiş. Bir AVM’de erkekler ile kadınlara Audi A6 verilmiş, geriye geri ya da paralel park ettirilmişler. Bayanların park etmesi daima daha uzunca sürmüş. Yanına, arkasına park ettikleri araçla mesafeleri sıkı ayarlayamamışlar.
Bu madalyonun bir yüzü. Avustralya’da inşa edilmiş olan bir denetim ise kadın şoförler üzerindeki ruhsal baskılara gayet harika parmak basıyor. Erkeklerin araç direksiyonu en başında bilimsel üstünlüğe sahip olmadığını, “erkekler daha sıkı sürücüdür” klişesi sebebinden bayanların bocaladığını gösteriyor.

kaliteli porno
Bu araştırmada bayanlar simülatörde araç direksiyonu başına oturtuluyor. Sürüş hemen, klişe tesirlere maruz olan bayanlar, huzurlu bırakılanlara yönelik iki kat daha çok talihsiz kaza inşa ediyor.
AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI’deki bir araştırmaya yönelik ise geriye manevrada sorun kadın-erkek farkında değil, yıl farkında. Yaşı geçkinlerin geriye giderken sağ omuz üzerinden bakmak mahaline, dikiz aynasını kullandıkları belirlemiş. Kadın-erkek tutumları içinde birçok farklılık çıkmamış.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın