Sohbet'e Giriş

Evliliğe ateş gibi bakmaya başladı

Evliliğe ateş gibi bakmaya başladı

‘Ben Leyla’yı, Mecnun’u, Ferhat’ı, Aslı’yı, Kerem’i bilmem ama Bağdat’ı gözüm kapalı bulabilirim…’ Bu sözlerle milyonların kalbini fetheden ‘Bağdat’ şarkısının söz yazarı, bestecisi ve yorumcusu Ayla Sert’in kalbini de iş adamı Barbaros Utku’nun fethettiğini geçen sene bütün Ülkemiz bu köşeden öğrenmişti. Çok ortalıklarda görünmeyi sevmeseler de ilişkileri sevinçli mesut süren çiftle alakalı müjdeli bir haberim var!
Çifte yakın kaynaklardan öğrendiğime yönelik, nikah davetiyeleri her zaman kapınıza gelebilir!Mayıs 2016’dan itibaren flört eden aşıklardan; bundan önce başından bir evlenme geçen Barbaros Utku’nun bu ilişkiye resmiyete dökmek istediğini, Ayla Sert’in ise artık kendisini evliliğe hazırlıklı hissetmediği amaçlı ağırdan aldığını

duyuyordum. Fakat evvelki zaman Demet Akalın, Yazı Arolat, Kuşum Aydın, Aslı Şen ve daha birçok dostuyla Çocuk Savun Kahve’de 44’üncü doğum gününü kutlayan Sert’in de çoğalış evliliğe ateş gibi bakmaya başladığı kulağıma geldi. Bunda sevgilisinin ısrarının yanında yakın etrafının telkinleri de gösterişli olmuş. Dostları “Bu civarı çok sevdiğin bir adamla da evlenmezsen kiminle evleneceksin” deyince Ayla Sert yelkenleri suya indirmiş. 44’üne hamle atan Ayla Sert’ten evlenme davetiyesi bakalım ne süre geliyor olacak.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın