Sohbet'e Giriş

ERKEKLER AŞIKKEN AKIL TUTULMASI MI YAŞIYOR

ERKEKLER AŞIKKEN AKIL TUTULMASI MI YAŞIYOR

Erkekler aşıkken öyle ki mantık tutulması yaşıyor ve sıhhatli hükümler alamıyor. Bayanlar ise ek olarak fena durumda; akılcı karar alabileni görülmemiş öyle ki. Yaz aşkı deyince hepsi ‘yok canım kışını mı gördük yazını görelim’ diyor fakat hepsi sırayla anlatmaya başlıyor yaz aşklarını. Elif diye bir kullanıcı, “Gerçek aşklar yazın başlıyor zira vatandaşlar küçücük vakte hayallerini sığdırıyor” diyor. Turgut Kılıç isimli kullanıcı “Aşkın mevsimi mi olabilir, delikanlı erkek her an sever” diye çıkışıyor. Diğer taraftan “Yaz aşkı diye başlayıp yedi yıl devam eden ilişki var” diyenler var ama şunlar kural dişi. Yorum yazanlar “Hepsinin sonu hüsranla bitiyor” diyor. Yaz sonu aşk kalmıyor anlayacağınız… Aşık oluyorsun, bir anda

gidiyor yaz aşkı dediğin… Şayet, tatil bitimine gerçek, ‘Seneye yaz tatilinde yeniden burada buluşsak ne harika olabilir’ benzeri bir tümce ile karşılaşırsanız bilin ki, bu yalnızca bir yaz aşkı olarak kalacaktır.
Yaz aşklarından geriye olan anılar acıya dönüşebilir. Peki, yok mu bunun bir çaresi? Hangi mevsimde yaşanırsa yaşansın aşk acıtır. Fakat mevsimsel his yükselmelerine karşın ek olarak hazırlıklı olmak sebep. En ilgimi çeken yorumlardan biriyse “Yaz aşkı Fenerbahçe gibidir, önce 90 dk ümitlenirsin ek olarak sonra 90’ıncı dk uçup gider” oluyor. Bir başka sevdiğim benzetme ise şöyleydi: “Yaz aşkı 1/2 bırakılmış bir kitap gibidir; başı bellidir, sonu değil, ansızın ciro, kuvvetli bir biçimde yaşanır ve benzer şiddetle biter, geriye tatlı bir hatıra kalır.”

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın