Sohbet'e Giriş

Ducati, Triumph ve MV Agusta’nın Tercihi Castrol Power1


Ducati, Triumph ve MV Agusta’nın Tercihi Castrol Power1

Ülkemizin önder madeni yağ üreticisi Castrol Ülkemiz, Ducati, MV Agusta ve Triumph markalarının distribütörü meydana gelen Korlas Motor ile yepyeni bir işbirliği anlaşmasına imzasını attı. Castrol’ün motosiklet amaçlı ürettiği ve özel moleküller ile arzu eder 4 vakitli arzu eder 2 vakitli olsun bütün motosikletlerin kalbini her süre temiz tutan teknolojik ürünü Power1, bundan ardından Ducati, MV Agusta ve Triumph markalı motosikletlerin de önce tercihi olacak. Kontrollü kuvvet, performans ve kalite arayan motosiklet tutkunlarının önce tercihi meydana gelen Power1, ülkemizde hâlâ BMW -Motorrad, Harley Davidson, KTM ve Ferco Motor (Vespa, Piaggio, Gilera, Aprilia, Moto Guzzi,Derbi) benzeri markaların tercihi olmasıyla da uyarı çekiyor.
Castrol’ün yüksek performans sunan motosiklet motorları amaçlı özel olarak geliştirdiği Trizone teknolojisi ile bütün 4 vakitli motorların 3 çeşitli bölgesinin çeşitli ihtiyaçları Castrol Power1 ile çözümleniyor. Motor, debriyaj ve dişliler amaçlı geliştirilen Castrol Power1 madeni yağlarıyla motosiklet severleri hem bir en güzel performansı hem bir de gereken savunmayı sağlamış oluyor. Öbür motosiklet yağlarına mukayese et ek olarak çabuk ivmelenme gücü ve 100km/h hıza ek olarak kısa uzaklıkta ulaşma imkanı sunan Castrol Power1 bu sayede motosiklet kullanıcılarını erişmek talep ettikleri noktaya kontrollü kuvvet ile götürmüş oluyor.

Otomobil motorunun aksine 4 vakitli motosiklet motoru; motorun, debriyajın ve dişli bölgelerinin birlikte meydana geldiği ve benzer yağı kullandığı kompakt bir sisteme sahiptir. Araba motorunda üç bölge, tespit edecek yağlar faydalanılarak motor ve dişli kutusu ile ayrılır. İdeal 4 vakitli motosiklet yağı motosikletin bütün üç kısmında çeşitli ihtiyaçları karşılamalıdır. Özetle yüksek performanslı 4 vakitli motosiklet motoru, kullandığı motor yağı amaçlı birçok zorluklar oluşturmaktadır. İşte bu sebeple yüksek termal kararlığa sahip Trizone teknolojisi ile geliştirilen Castrol Power1 kullanıcılarının motor yağları pratik buharlaşmkısa, yağ tüketimleri artmaz ve savunma seviyeleri hiçbir süre düşmez. Kontrollü kuvvet arayanlar Castrol Power1 ile yöntemlere gözleri geride kalmadan çıkarlar.

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın