Sohbet'e Giriş

DERBİNİN ÖNEMİNİ BİLMİYOR

DERBİNİN ÖNEMİNİ BİLMİYOR

Bu söylemden ve defanstan şunu anlıyoruz; ya bu Portekizli, Galatasaray rakabetinin ne manaya geldiğini bilmiyor ya da bugünü kurtarmak amaçlı oluşturulan 60 dakikalık sıkı futbolu öne çıkarıyor.
Saha kenarında artistlik hareketler yapan Portekizli’ye rekabeti, ezeli çekişmeyi, galibiyetin olmazsa olmazını, milyonların bütün sezon bu bugünü beklediğini bir Fenerbahçeli yönetici ne sebeple anlatmaz… Geldiği günden itibaren kendisine bilinen kredilerin tükendiğini çoğalış anlamalı Pereira. Hazırlık mücadelelerini bir tarafa bırakalım, Avrupa ve lig karşılaşmalarında oynanan oyun, edinilen neticeler orta. Atılan gol sayısı, yenilen basit goller sık sık konuşuldu.

kayseri escort bayan
Büyük paralar harcayarak, hayat yıldızlarını taşıma eden Fenerbahçe’nin teknik erkek dair yanlış yaptığı bir defa ek olarak ortaya çıktı. Bunun savunulacak, gizlenecek tarafı yok. Farklı mazeretler iddia ederek üstünü örtmek olası değil.
Bundan ek olarak sonra Fenerbahçe’nin ne yapacağına idare heyeti ve başkan Aziz Yıldırım’ın hüküm vermesi gerekmektedir. Birlik fizik olarak 60 dakikalık bir görüntünün üzerine çıkacak kapasiteden mahrum. Bire bir ve kontrataklarda strateji hiç çalışılmamış. Yoksa, Galatasaray karşısında yakalanan pozisyonlar böylesine acemice harcanır mı? Hangi futbolcunun nerede pozisyon alacağı, ne zaman şut atacağı, hüküm sahası içerisinde bulunan dağılım hiç konuşulmamış benzeri…

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın