Sohbet'e Giriş

Deniz Seki Evleniyor

Deniz Seki Evleniyor

Ünlü şarkıcı Deniz Seki’den içten evlenme itirafı… Seki, nişanlısı Faruk Salman’la cezaevinden çıktıktan ardından evleneceğini ifade etti.
İstanbul Bakırköy Bayan Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda rehin meydana gelen müzisyen Deniz Seki, Hafta Sonu mecmuasının suallerini cevapladı. “Cezaevine girdiğiniz o önce bugünü düşündüğünüzde, o güne yönelik nasılsınız?” sualine Seki, “Umut çiçeklerimle hasbihal halindeyim daima. Umut olmazsa soluyor birey burada… O çiçeklerime can verici suyum da, sevenlerimin her geçtiğimiz gün çoğalan ve yükselen sevgisi” diye konuştu.

“Zamanla bir tevekkül geliyor mu insana? Yoksa halen ara ara delirmekten korkuyor musunuz?” sualine şarkıcı, “Tevekkül etmek olmasa esasen çekilmez bu vaziyet. Aklımı, kalbimi ve ruhumu tevekkül etmeye programlıyorum. Yaşadıklarım bana çok birşey öğretti” diye hasbihal etti.
‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinde oynadığı amaçlı çifte standart uygulandığı haberlerine Seki, “Koskoca Türkiye’de, içeride şarkıcı olarak mapus yatan bir ben varım zanaat camiasında?” diye sitem etti. Nişanlısı Faruk Salman’la alakalı şarkıcı, “O benim her yönüm. Doğum, batım, kuzeyim, güneyim. Onla Beraber ‘mutlu son’ durağındayız” diye konuştu. “Düğün özgürlükle mi gelecek?” sualine Seki, “Bize yakışan da o. Yoksa çoktan burada evlenirdik. Doğruluk ettik benim düşünceme yönelik biz mutluluğu.”

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın