Sohbet'e Giriş

Çocuğunuzun hız denetimi çoğalış sizin elinizde

Çocuğunuzun hız denetimi çoğalış sizin elinizde

Türkiye’nin İlk ve Tek Taşınabilir Takip Operatörü FiloTürk aracılığıyla getirilen “Araç Takip ile Kadın Ve Baba Kontrolü” yardımıyla çoğalış çocuğunuzun aracı ne türlü kullandığını, hız limitlerine uyup uymadığını izlemek mümkün.

En temel tanımıyla,otomobilların, GPS uyduları aracılığıyla 7/24 webten takip ve kontrol edilebilmesi olarak tanımlanan otomobil takip sistemlerinin kullanım sahaları zaman geçtikçe yaygınlaşıyor.

FiloTürk aracılığıyla getirilen sistem yardımıyla çoğalış kadın babalar, bebeklerinin otomobil kullanım hızlarını ve otomobil kullanım alışkanlıklarını takip edebiliyor ve bu doğrultuda gereken önlemleri alabiliyor. Bebeklerinin kullandıkları otomobil amaçlı belirledikleri hız limitinin aşılması halinde ailelerin gsm telefonlarına SMS ile haber verilebiliyor. Bunun yanında bebeklerinin kullandıkları Otomobilin çekilmesi halinde, ebeveynler SMS ile haber sahibi olabiliyor, Otomobilin çalınması halinde ise Otomobilin koltuk aldığı koltuk sistem üzerinden saptama edilerek immobilizer ile devre dışı bırakılabiliyor.

Araçların yoldaki hareketlerini raporlamalarla meydana koyarak dikkatsiz ve hata otomobil kullanımını önleyen otomobil takip sistemleri, yaşamın birçok kapsamında artı ölçüt yaratıyor. Otomobil takip sistemlerinin, hem bir şirketlere hem bir de bireylere dönük mühim yararları meydana geldiğini dile getiren FiloTürk Evrensel Müdürü Adaletli Masaracıoğlu; “Çocuğunuzu taşıyan okul servisinin hızının muayenesinden, tükettiğiniz gıdanın taşınırken bozulmadığından güvenilir olabilmeye, konutlarınızın yapımında kullanılan betonun en güzel şartlarda inşaata erişmesinden, ivedi vaziyetlerde hastanıza en kısa zamanda müdahale edebilmeye civarı toplumun anında her kesimini ilgilendiren alanlarda ciddi faydalar sağlıyor”diye konuştu.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın