Sohbet'e Giriş

Chris Hemsworth ne duruma geldi


Chris Hemsworth ne duruma geldi

Hollywood’un en güzel vücuduna sahip aktörlerinden biri Chris Hemsworth. Populer Olmak amaçlı paylaşılan çok fotoğraf içinde Chris’in bu resimi, “Yakışıklı erkek, ne duruma geldi”dedirtti. 32 yaşlarındaki Chris Hemsworth, nam-ı öbür Thor, yepyeni filmi amaçlı özel bir rejim programına girdi. Populer olmak, yüklü bir spor ve egzersiz yazılımı geçiren Chris, Thor olmayı haketti.
Fitness ve beden geliştirme sporunu birlikte kullanmış. Beden geliştirme sporu yalnızca kaslara odaklandığı amaçlı fitness yapan bir insandan çok ek olarak hacimli ve iri olurlar. Fitness yapan sporcular ise ek olarak ince ek olarak çevik ve ek olarak presslenmiş kaslara sahiptirler. Chirs’in antrenörü işte bu noktada onun temel bir beden geliştirme yapmasını engelledi. Hem Bir zayıf hem bir de adaleli bir vücuda sahip olması amaçlı yüklü bir fitnes ve beden geliştirme yazılımı uyguladı.

Mutlak kurallar altında Chris’in ruhi ve fizyolojik olarak kendini motive etmesi ve tertip altına alması, gerçek sürede gerçek gıdalarla beslenerek kaslarını, ağırlık faydalanarak ya da tespit edecek hareketlerle gerçek biçimde çalıştırmasıyla kaslarına hacim ve şekil aldırarak güzel bir görünüme sahip olmasını sağlandı. Chirs böylece ek olarak kuvvetli bir görünüm kazandı.
Vücut geliştirme yapan bir sporcunun vücudunda sarkma meydana gelmez. Fakat bir aşama olması gerektiği kadar hacimlendikten ek olarak sonra bu sporu bırakmak zorunda olan bir sporcuda bir takım sarkmalar meydana gelebilir. Bu sarkma deride olan büzüşmeler halinde ya da yağlanma halinde olabilmektedir. Chris’in vücunda sarkmalar yaşanması amaçlı sporu bırakmaması gerekmektedir.

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın