Sohbet'e Giriş

Chevrolet bayilik şebekesini Tekkar ile güçlendirdi


Chevrolet bayilik şebekesini Tekkar ile güçlendirdi

İstanbul Anadolu yakasında Kartal’daki plazasında 12 Ocakta 2012 tarihinden bu yana Ülkemiz’nin en canlı araba markası Chevrolet’yi otomobilseverler ile buluşturmaya başladı. Teknolojik olarak en nihai donanıma sahip plazada, kudretli teknik servis anlayışının yanında, misafirlere ilişkin kapsamlı konuk onay ve bekleme salonu ile alıcı memnuniyetinin ön tasarıya çıkarılması amaçlanıyor.
Chevrolet TEK-KAR, mekanik atölye, boya ve kaporta atölyesi, yedekparça deposu, showroom, konuk onay salonu, konuk kafeteryası, çalışan dinlenme ve giyinme salonlarından meydana gelen 3570m² kapalı alan, 1380m² açık alan ile toplamında 4950m² meydanda hizmet veriyor. Benzer sürede kaporta ve boya atölyesinde gün içerisinde 10, mekanikte ise 60 araca hizmet verebilecek.
TEK-KAR (firma tam ünvan) ANONIM ŞIRKETI İstanbul Avrupa yakasında faaliyete sunduğu kuruluş konusunda olarak Chevrolet Ülkemiz Evrensel Müdürü Tolga Atmaca şu yorumlamayı yaptı; “Dünya genelinde önderlik koltuğuna yerleşik Chevrolet markası olarak Ülkemiz’de, her geçtiğimiz gün, aileye yepyeni dahil olan modeller ile canlı bir biçimde büyümeye aynı ritimde devam ediyoruz.

2011 senesinde Chevrolet olarak 23.610 tane perakende satış yaptık. Binek otomobil pazarından %3,98 hisse aldık. 2010 seneye yönelik binek pazar %16,43 büyürken Chevrolet markası olarak tahmini 2 katına yakın meydana gelen %31’lik bir büyüme gösterdik. 2011 senesinde 47 araba markası aralarında Chevrolet markası olarak geçen yila mukayese et bir sıra yukarıya çıkarak binek otomobil pazarının en fazla satan 8. markası olduk. Bu başarılarımızı hepten ileriye transfer gayemize uyumlu olarak, ülke genelinde 65 çeşitli noktadan müşterilerimize en güzel hizmeti vermeye çalışan bayi ağımıza, TEK-KAR otomobil Endüstri ve Ticaret Limited Şirketi. Şti. tesisini de katmaktan kocaman mutlu olmak duyuyoruz.”

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın