Sohbet'e Giriş

CHELSEA CLINTON FAKTÖRÜ


CHELSEA CLINTON FAKTÖRÜ

Hillary Clinton’un takımında Bill Clinton çağından iştirak eden bu eskiyen kuşaktan vatandaşlar koltuk alıyor şayet bununla birlikte bir de çocuk nesil var.
Genç nesil bu eskilere karşın ve Bill Clinton’un işlerinin Hillary başkanlığına kayıp vereceğini düşünüyorlar. Babası aracılığıyla vakfın başına sunulan kızı Chelsea de bu çocuk nesil danışmanların yakınında babasına karşın koltuk almış vaziyette.
Sızdırıla Wikileaks vesikalarında bu aile içi gerginlik tam olarak olarak görülüyor.
Anlayacağınız Clinton’lar artık tekrar Beyaz Saray’a yerleşmeden dahi haklarında pekçok karanlık argüman çıkmş vaziyette. Trump, “Bir de Beyaz Saray’ın gücünü kullanmaya başladıklarında neler olacak, onu bir düşünün”diyor her fırsatta.

Ben başkanlık seçiminden ardından Washington’da gazetecilik gerçekleştirmenin yeniden önceden meydana geldiği benzeri çok neşeli ve skandal dolu haberler uygulamak imkânının koltuk aldığı bir dönem olacağını tahmin ediyorum. Zira Clintonlar belli bir süre tanıyorsam çocuk danışmanlarının aradığı benzeri eskiyen nesil ve karanlık işlerin adamları meydana iştirak eden eskiyen danışmanlarından asla vazgeçmezler, vazgeçemezler.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın