Sohbet'e Giriş

Çevrenize bir bakın

Çevrenize bir bakın

Sevişmeyi yalnızca partnerinizin ellerine bırakmaktan vazgeçin. Etkin olmaya, yeniliklere ve fantezilere açık olmaya çalışın. Daima benzer sevişmeleri yaşamını sürdürmek, hem siz benzer zamanda eşiniz amaçlı çok sıkıcı değil mi? O Halde ne amaçla bu sevişmeleri farklı seks oyunlarıyla renklendirmiyorsunuz? İşe, ağızdan seksin berbat, seks oyuncaklarının ise lüzumsuz meydana geldiği düşüncenizi bir kenara bırakarak başlayabilirsiniz.

Siz de partnerinin farklı fantezi önerilerine daha dinlemeden “hayır”deme alışkanlığına sahip olanlardan mısınız? Bunu daha çok sürdürmeyip, belli bir süre da kendinizi akışa bırakmaya ne dersiniz? Her şeyi kontrolünüz altında tutmaktan vazgeçip, belli bir süre da sevişmeyi partnerinizin yönlendirmesine müsaade edin.

Çevrenize bir bakın, hemen hemen tüm bayanların kiloyla alakalı sıkıntıları var. Üstelik çoğu esasında normal kiloda görünse bile… Hayatımızın en kocaman takıntılarından biri haline iştirak eden kilo verme alışkanlığını bir kenara bırakıp aynaya baktığınızda kendinizden memnun olmaya, harika yönlerinizi görmeye çalışın. Bir Çok Kez kalçalarınızın büyüklüğüne odaklanarak hayat geçmez, öyle değil mi? Üstelik kendiyle barışık olmayan bir kadın, erkekler amaçlı çok iticidir. Kendinize güveniniz meydana geldiğini belli edin.

Eşinize rastgele bir kız arkadaşınız benzeri davranmayın. Ona karşın çekiciliğinizi kaybetmemek istiyorsanız epilasyon zamanınızın gelmesi, kaşlarınızı almanız gerektiği benzeri mahremiyet alanınıza giren konuları ona açmayın. Belli Bir Süre esrarengiz olmak her an iyidir!

Pek çok kadın, eşinin erotik film izleme talebini kabullenmek bir tarafa, bunu işitmek dahi istemiyor. Halbuki eşinizin bu isteğine, beraber izleme önerisiyle giderseniz, hem onu şaşırtacaksınız benzer zamanda seks hayatınızı renklendireceksiniz. Unutmayın, erotik film seyretmek, harika bir ön sevişme taktiğidir.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın