Sohbet'e Giriş

Bugün tarih yazılıyor

Bugün tarih yazılıyor

Katılım ne seviyede olursa olsun CUMHURIYET HALK PARTISI’nin bu sabah Taksim’deki mitingi ve bunun için AK Parti’nin gösterdiği sıcak üslup, Ülkemiz amaçlı bir dönüm noktası ve kuvvetli yepyeni Ülkemiz’nin hakikaten kurulmasının başlangıcıdır.
“Katılım seviyeyi ne olursa olsun”diyorum; zira CUMHURIYET HALK PARTISI tabanının bir kısmını, bilhassa bir sürü yakıntı eden kısmını sıkı tanırım. Onlar rahatlarını birçok bozmazlar.
Ama inşallah bu tespitte yanılırım ve onlar da çağrıya uyup bu sabah sahaya gelirler. Zira katılımın kocaman olması Ülkemiz tarafından bir sürü harika olacak.
İstanbul Megakent Belediyesi, demokrasi nöbeti amaçlı ücretsiz meydana gelen otobüs hizmetinin CUMHURIYET HALK PARTISI mitingi gününü de kapsamasını sağladı.

Üstelik AK Parti Evrensel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Yasin Aktay, “CUMHURIYET HALK PARTISI’nin sektör bugünü Taksim’deki toplantısına parti olarak bir çağrı aldık. Bundan ötürü bir sürü teşekkür ediyoruz. Bu davete icabet edeceğiz”dedi.
Sevgili okurlar, sizlere bir birşey söyleyeyim mi; “CUMHURIYET HALK PARTISI’nin bizzat mitingine AK Parti’yi çağrı etmesi, AK Parti’nin de bunun için katılacaklarını söyleyip teşekkür etmesi, belediyenin CUMHURIYET HALK PARTISI’li ve AK Partili halka ücretsiz otobüs hizmeti sunması”benim içimi sıcaklıkla dolduruyor, ruhumu tazeliyor, geleceğe kocaman umutla bakmamı sağlıyor.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın