Sohbet'e Giriş

Bosch extra yazılımı kocaman mükafatlar kazandırıyor

Bosch extra yazılımı kocaman mükafatlar kazandırıyor

Bosch otomobil Yedek Parça’nın sadakat yazılımı Bosch extra, azasi meydana gelen otomotiv servislere kocaman mükafatlar kazandırıyor.

Bosch extra programın sene sonu çekilişinde talihli servisler, 1 tane Mercedes araba, 2 tane Honda motorsiklet ve 3 tane iPhone 5 kazandı.

Üyelerine promosyon, nokta kazanma, nokta harcama ve ödül kazanma benzeri avantajlar sunan Bosch extra, Bosch otomobil Yedek Parça İş Kolu’nun alıcı sadakat programıdır. Programa, Bosch servislerinin yanında müstakil otomotiv servisleri de üye olabiliyor.

Bosch extra programının Ülkemiz çapında 2270 azasi yer alıyor. Kullanıcılar, Bosch Yedek Parça ürünlerinde yer alan barkodları kesip göndererek nokta kazanıyor ve bu puanları biriktirip ödül katalogundan hediyelerini seçiyorlar. Bütün kullanıcılar, hem de kazandıkları puanlarla kocaman ödüllere elde etmek üzere sene sonu çekiliş hakkı kazanıyorlar.

İlki bu sene yapılmış olan çekilişle Ankara’dan Procar Bosch Car Service kocaman ödül meydana gelen Mercedes otomobili kazanırken, İstanbul’dan Dadaşlar Teknik Oto ve Nevşehir’den Kral Oto ise Honda motorsiklet alma talihine sahip oluyor. 3 servis de iPhone 5 telefon kazandı.

Üyesi meydana gelen servislere kocaman mükafatlar sunan Bosch extra çekilişlerinin her sene ananesel duruma gelmesi tasarılanıyor.

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın