Sohbet'e Giriş

BMW ELEKTRİKLİ SEDANA HAZIR

BMW ELEKTRİKLİ SEDANA HAZIR

BMW, tamamıyla elektrikli araçları amaçlı meydana getirdiği “i” markasına dahil olmak üzere olacak üçüncü modelin ipuçlarını verici “i Vision Dynamics” konseptini sergiledi. Tamamıyla elektrikli Otomobilin, tek şarjla 600 kilometreye yakın sokak gidebileceği bildiriliyor. Otomobilin 0-100 km/s hızlanmasının 4 saniyenin altında meydana geldiği bildiriliyor.
Fuar’da yepyeni bir elektrikli otomobil konsepti meydana gelen EQA’yı tanıtan Mercedes’in Hayat Başkanı Dieter Zetcshe elektrikli otomobil teknolojilerine uzak olmadıklarını, bunun amaçlı kritik bir mevduat yazılımı başlattıklarını, öbür yatırımlarından tasarruf ettikleri 4 milyar Avro’ya 6 milyar Avro daha ekleyip 2020 seneye civarı elektrikli teknolojisini geliştirmek amaçlı harcayacaklarını bilgisini verdi.

escort sanliurfa
Bir öbür Alman markası BMW de dizel ve benzinli otomobiller civarı kârlı bir iş olmayan elektrikli araçlardan da kâr elde faktörün vakti geldiğini, bunun amaçlı teknolojiyi geliştirip fiyatları hepten aşağıya çekeceklerini bilgisini verdi. BMW Başkanı Harald Krüger 2020 seneninden bu yana toplamında cirolarının yüzde 8-10’u civarı bir kâr elde edeceklerinin vurguladı.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın