Sohbet'e Giriş

Beceriksiz olma sanatı

Beceriksiz olma sanatı

Saf ve beceriksiz üçlümüz önce filmden 3 sene ardından “Patrondan Kurtulma Sanatı 2″(Horrible Bosses 2) ile yeniden karşımızda. Bu defa bizzat kendilerini kazıklayan zengin bir adamın erkek çocuğunu kaçırmayı planlıyorlar ve yeniden başlarına gelmeyen kalmıyor.
2011’de seyrettiğimiz önce filmde patronlarından nefret eden üç dost, herkesin bir diğerinin patronunu öldüreceği bir plan inşa ediyor şayet her şeyi yüzlerine gözlerine bulaştırıyorlardı. Sean Anders’in yönettiği 2. filmde ise öncesinde patron olma iddiasıyla çıkıyorlar karşımıza. Araba yıkama bandından esin aldıkları, şampuan ve sabun püskürten Duş Dostu (Shower Buddy) isimli komik icatları amaçlı 100 binlik bir ön sipariş dahi alıyorlar. Şayet
kibris escort
siparişi verici işadamı Bert Hanson’dan (Christoph Waltz) öyle bir kazık yiyorlar ki, patronluğun tadını çıkarmadan iflasın eşiğine geliyorlar. Böylelikle yeni hata tasarıları da meydana çıkıyor: Hem Bir intikam almak hem bir de borçlarını ödemek amaçlı Hanson’un oğlu Rex’i (Chris Pine) kaçırmaya hüküm veriyorlar. İlk film seyri huzurlu, neşeli bir kara komediydi. İkinci film de aşağı yukarıya benzer düzeyi yakalamayı muvaffak oluyor. Bunda en kocaman hisse, üç ana karakterin önce filmdeki benzeri sıkı yazılmış ve sıkı oynanmış olması. Üçünün de partner özelliği, saflık ve beceriksizlik. Dolayısı Ile en muhteşem tasarıları dahi batırabilecek bir potansiyele sahipler.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın