Sohbet'e Giriş

Aykut Işıklar’dan ŞOK Eurovision Yorumu


Aykut Işıklar’dan ŞOK Eurovision Yorumu

Magazin dünyasının duayeni Aykut Işıklar gündemi Michael Kuyucu’ya açıkladı. İbrahim Tatlıses’e yapılmış olan suikastten,Galatasaray’ın içinde bulunduğu başarısızlığa civarı gündemde meydana gelen birçok konuyu anlatan Aykut Işıklar Michael Kuyucu’ya Yüksek Sadakat’ın başarısız olacağını argüman etti.
Michael Kuyucu,Aykut Işıklar’a Eurovision Ezgi yarışması konusunda yorumunu meselece Işıklar şu yorumu inşa etti : “Bana sürpriz geldi, birisinin akrabası filan sanırım.. Türkiye’de bu civarı grup varken,bu civarı sıkı yorumcular, uyarı çekecek gençler varken..Bunlar Türkiye’de dahi oldukça başarılı olamadılar ki benim düşünceme göre ,Avrupa’da oldukça başarılı olsunlar.Türkiye’de yöntemde görseler kimse tanımaz onları.Ki kaç yıldır bu alemdeler, demek ki hiçbir esprileri yok..Demek ki hiçbir birşey patlatamamışlar, kaldı ki yaptıkları müzik o civarı olağan ki !. Avrupa’da her sokakta 500 adet Yüksek Sadakat var…”dedi.

TRT’nin yetkililer niçin bu civarı uğraşıyorlar …Anlamıyorum, halbuki yöntemi çok temel.. 9/8 ritim varya, oradan bir melodi yakalayacaksın, harika sözler yakalayacaksın yollayacaksın. Veya sözgelimi Tarkan’ın “Öp” şarkısını yollayın, verin ona 500 bin lira..Birinci olmazsa ben adiyim, işi bırakırım. Tüm demir ülkeleri, tüm Avrupa’daki Türkler oy verir. Üstelik Ayşe Özyılmazel’in “Arabesk” isimli şarkısını yollayın o dahi önce üçe girer.

Kategori
: Videolar
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın