Sohbet'e Giriş

Avrupalıların hepsi akılsız ve sorumsuz değil ki

Avrupalıların hepsi akılsız ve sorumsuz değil ki

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ülkemiz’yi hedefleyen her tür saldırıya hemen yanıt verdiği amaçlı biz köşe yazarları bu ülkenin vatandaşları olarak hem bir rahatlıyoruz hem bir de bizim yazıp söylememiz gerekenleri Cumhurbaşkanımız hemen, hepimizden öncesinde seslendirdiği amaçlı herhalde belli bir süre da mahcup oluyoruz.Örneğin Avrupa Parlamentosu Başkanı Schulz’un “Ülkemiz’deki vaziyetin aynı ritimde devam etmesi şeklinde, Avrupa Birliği olarak uygun fiyat yaptırımlar dahil olmak üzere, bir takım önlemleri tahmin etmek zorunda kalacağız” şeklindeki demecine verdiği yanıt, hepimizin duygularına tercüman olmamış mıydı?Bu yanıtın bir kısmını hatırlayalım:

“- Birileri bizzat akıllarınca bu coğrafyayı bize dar etmek talep ediyor. Şu terbiyesize bak ya, ‘Yaptırım uygularız’ diyor. Ya senin her yerin yaptırım olsa ne yazar. Geç kalıyorsun geç. Biz de bu saldırılara yanıt olarak onların kullandığı ne civarı maşa, penis, hain varsa hepsinin başını eziyoruz ve ezeceğiz.”
Aslında Schultz gibi bir takım akılsız ve sorumsuz Avrupalıların Ülkemiz ile ilgili ileri geriye konuştuklarına pek önem sunmak de ne civarı doğrudur bilemiyorum… Zira öbür bir takım Avrupalılar da, Ülkemiz’nin ne civarı mühim bir ülke olduğunun fazlasıyla farkındalar.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın