Sohbet'e Giriş

Aşk beni uçurur


Aşk beni uçurur

Güm Güm’ şarkısıyla ortalığı inleten Ayşe Hatun Önal 2.5 ay öncesinde Cem Yılmaz ile flört etmeye başlamıştı. Ayşe Hatun Önal ilişkisi ile ilgili önce defa Hafta Sonu mecmuasına söyledi.
Başkalarıyla benzer olmayı sevmiyorum.Feminist değilim bayan ve adam cinsi diye ayırmıyorum, o benim düşünceme göre bir cinsel ayrıma giriyor.
Ben izimi belli etmeyi sevmem. Öyle Instagram’da falan yerimi, takıldığım yerleri koymayı sevmiyorum. Ne yaptığım, ne ettiğim bilinsin istemiyorum. Ben kim, ne inşa ediyor onla beraber da ilgilenmem, kimin şarkısı çıkmış, klibi nasılmış hiç bilmem. Geçtiğimiz zaman bir programa giderken ‘Kalbe Ben’ CD’mi yanımda getirmemi talep ettiler, “O CD bende yok ki!” dedim. Şok oldular.

İnsanlar gazetelerde çıkan haberleri falan toplar, keser, biriktirir. Bende o da yok. Sözgelimi, diyelim bir hediye aldım. O gece bir kız arkadaşımın evinde kaldıysam, orada unuturum. Sonrası zaman o arar “Kızım gel, al şunu”der. “Yok” derim, “Sende kalsın”… Ben biriktirmeyi hiç sevmiyorum. Değişime tutkunum. Odaklanmak ve çalışmakla ilgili birşeyler şu bul hayatımda süratle değişiyor. Bir aşama çalışmayı hiç sevmedim. Son Olarak çok seviyorum. Değişmeyen tek şey değişiklik ya. İşte bu beni anlatıyor.
Mankenlik yıllarımdan beri, sen benim sevgililerim ile ilgili hiç konuştuğumu gördün mü? Ben bir ofiste çalışmıyorum ki… Milletçe esasen beni ya ekranda ya da gazetede bir çok defa görüyor. Bir de özel hayatımla görürlerse, kasarım onları diye tahmin ediyorum diye konuştu.

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın