Sohbet'e Giriş

Aşınmaz berbat Richard Vader ne yer ne içer

Aşınmaz berbat Richard Vader ne yer ne içer

III. Richard olarak sahneye çıkmak amaçlı İstanbul’a iştirak eden Kevin Spacey, onuruna tertip eden sofrada mönüden ne sipariş etti? Populer oyuncu sofrada en bir sürü neye alaka gösterdi?İsmi yetiyor. Tanıdığım tüm bayanlar içini çekmekte. Bir Sürü çekici ya! Ne diye? Erkek bir sürü yakışıklı, dekoratif falan mı? Onların bazılarının sevdiği benzeri güvenilmez tekinsiz falan mı? Kimisinin bayıldığı komik, neşeli tiplerden mi? Ehh… Ya ona bayılan, iç geçiren kadınlara alakalı mi? Peki nedir adamı bu denli çekici kılan. Söyleyeyim: Işığı. Pırıl pırıl!
Ekim ayının ortasında buluşmuşuz. Şahane bir güneşin ısıttığı terasta tam karşımda oturan Kevin Spacey’ye bakıyorum. Bana öğretilen “Bakma, analiz evladım ayıptır” terbiyemi kenara itmiş, heyecanla arıyorum. Bu adamı “rampanın ortada yerine” yerleştiren ne? Komik şayet o da bana bakıyor. Gülerek.

Kendinden hoşnut, o civarı barıdekoratif, o civarı mesut ki. İşinden, tercihlerinden, hayatından. Katmerli bir özgüven! Yalnızca sanatçılarda görebileceğimiz, gördüğümüzde de sevgi ve hayranlıkla, “Nasıl yani” demeyeceğimiz bir fasıl. Zarif ya da sığ herkesi müsamahayla başlayarak takip ediyor. Şayet vaktimi bununla harcayamam, hoyratlığıyla de vazgeçip diğer konuya geçiveriyor.Hiçbir şeyi atlamıyor. Sizde ne civarı varsa not etmekte. Oyununu “ona göre” oynuyor. Aylin Aydın’ın IWC yerine tertip ettiği öğle yemeğindeyiz. Önümüzde Murat Bozok’un hazırladığı yemekler.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın