Sohbet'e Giriş

Arzu Tramvayı kocaman aşkı bitirdi

Arzu Tramvayı kocaman aşkı bitirdi

Sanat dünyasının iki mühim ismi Haluk Bilginer ile Zerrin Tekindor’un altı senelik kocaman aşkının bittiğini öğrendim. Zuhal Olcay’dan boşandıktan ardından uzatmalı sevgilisi Aşkın Nur Zafer ile izdivaç eden, ondan da 2012’de boşanan Haluk Bilginer’in, benzer tarihlerde meslektaşı Zerrin Tekindor ile aşk yaşamaya başladığı meydana çıkmıştı. Üstelik Aşkın Nur Zafer’nin bir röportajında “Beni bugüne civarı bir tek hainlik üzdü” demesi, Bilginer’in Zafer’yi, Zerrin Tekindor ile aldattığı halinde yorumlanmıştı.
Bir hainlik neticesi mu yoksa boşanma sonrasında mı başladı bilmiyorum ama Haluk Bilginer ile Zerrin Tekindor’un aşkı altı senedir sevinçli mesut sürüyordu. Londra’da kendilerine birer ev meydan ve senenin bir kısmını orada

geçiren çiftin 2. baharlarında ‘büyük aşk’ı buldukları ve çoğalış müebbet bu aşkın süreceği tahmin ediliyordu ama olmismi. Çiftin yakın etrafından öğrendiğime yönelik, populer çiftin kocaman aşkı kesinlikle olarak son bulmuş.
Yakınları, bir daha barışmalarına birçok tahmin vermiyor. Ne Amaçla ayrıldıklarına gelince… Aralarına, Zerrin Tekindor’un Çetin Tekindor’dan meydana gelen erkek çocuğu Hira Tekindor girmiş!
Haluk Bilginer’in sahibi meydana geldiği Oyun Atölyesi’nin sahneye koyacağı ve çevirisini de kendisinin yaptığı, Zerrin Tekindor’un da başrolünü oynayacağı ‘Arzu Tramvayı’ isimli oyunu Hira Tekindor yönetecekti.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın