Sohbet'e Giriş

Altın Portakal’ı sahalar After Party’ye koştu

Altın Portakal’ı sahalar After Party’ye koştu

Antalya Megakent Belediyesi’nin tertip ettiği, Türkiye’nin en uzunca nefesli film şenliği meydana gelen 53. Beynelmilel Antalya Film Şenliği, görkemli bir hediye merasimiyle bitti. Altın Portakal ödüllerinin sahiplerini bulduğu 2016 Expo Kurultay Merkezi’ndeki merasimin sonrasında, Rixos Downtown’daki Kalina Bar&Restaurant’da after party yapıldı.
Turkuvaz Meyda’nın evsahipliğinde ve Astra Grup sponsorluğunda gerçekleşen partiye, enbaşta Altın Portakal sahalar olmak üzere pekçok populer şarkıcı katıldı. Cemiyet ve iş dünyasından tanınmış kişilerin de meydana geldiği parti çok neşeli geçti. Geç saatlere civarı süren partide en fazla eğlenenlerden biri de hem bir milli, hem bir de

beynelmilel yarışmada En İyi Bayan Oyuncu ödülünü meydan 24 yaşlarındaki Ecen Uzunca du. Beynelmilel Antalya Film Şenliği amaçlı aylardır personel ve festival süresince da her şeyin 4 dörtlük olması amaçlı kocaman gayret sarf eden Menderes Türel, partide yorgun şayet sevinçli görüyordu. Partiye dahil olan sinema dünyasından populer adlar, Menderes Türel’e harika bir festival gerçekleştirdiği amaçlı teşekkür etti.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın