Sohbet'e Giriş

Altın Örümcek Web Ödüllerinde otomotiv kategorisinin favori Volkswagen

Altın Örümcek Web Ödüllerinde otomotiv kategorisinin favori Volkswagen

35 çeşitli kategoride, 5 çeşitli kritere yönelik ölçümlendirme yapan 50 şahsiyet jüri, Volkswagen Ülkemiz’nin sayfasını otomotiv kategorisinde otomotiv kategorisinde birinciliğe layık gördü.

Volkswagen Ülkemiz’nin İnternet sitesi www.vw.com.tr, bu yıl dokuzuncusu tertip eden Altın Örümcek Web Ödülleri yarışmasında birinciliğe layık görüldü.

Volkswagen Ülkemiz’nin İnternet sitesi, 2010 senesinde da
Volkswagen Car Configurator çalışmasıyla Altın Örümcek Web Ödülü’ne layık görülmüş ve benzer yıl 7,5 milyon tekil kullanıcı aracılığıyla ziyaret edilerek otomotiv kategorisinde erişilmesi kuvvet tek başarıya imzasını atmıştı.

İletişim kapsamında uzmanlaşmış 50 şahsiyet tek jüri kurulu tarafından; dizayn, yazı, nitelik ve işlevsellik, kullanılabilirlik, standart uygunluğu ve Çapraz Tarayıcı Uygunluğu olmak üzere 5 çeşitli kritere yönelik yapılmış olan değerlendirmeler neticesinde Volkswagen Ülkemiz, otomotiv kategorisinin ‘En İyi İnternet Sitesi’ seçildi.

35 çeşitli kategoride yarışmacı internet siteleri, ön elemeyi geçmeleri şeklinde 2. süreçte jüri aracılığıyla 100 üzerinden değerlendirildi. Finale kalma puanı 65’i geçtiğimiz siteler, final değerlendirmesi ve milletçe oylamasına katılma hakkı ele geçirdi. Finalist siteler yeniden jüri aracılığıyla 100 nokta üzerinden değerlendirildi ve her kategorinin birincisi belirlendi.

İlki 2002 senesinde gerçekleşen Altın Örümcek Web Ödülleri, web teknolojileri faydalanılarak gerçekleşen oldukça başarılı projelerin tanıtıldığı ve ödüllendirildiği Ülkemiz’nin önce ve tek platform organizasyonu olma niteliğine sahip.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın