Sohbet'e Giriş

Ah Ebru Gündeş ah


Ah Ebru Gündeş ah

Bazı vatandaşlar anında eskiyen defterleri açar, anlatır da anlatır. Yazar da yazar. Sen de bilirsin. Bundan en bir sürü nasibini meydan da sensin. Ama ben dünü hiç sevmem sevgili Ebru Gündeş. Üstelik nefret ederim. Açandan da hiç hoşlanmam.
Yok 12 albüm, yok 12 aşk, yok yatlar, katlar, mücevherler, özel uçaklar. Hiç sebep yok. Ama memlekette bu eskiyen defterleri en basit bir rüzgâr estiğinde açmayı seven bir sürü birey var bilinen. Neyse sağır padişah biliyor esasen.
Ben daima yarına bakarım. Ama bu milletçe senin dününü, yaşadığın her anı bilerek sevdi, biliyor musun sevgili Ebru Gündeş. Kayıtsız, koşulsuz. “GÜL”lerle karşıladı. “ŞAH”landırdı. Harika “DİLEK”lerde yer aldı. Sen de farkındasın esasen. Sevginin, alakanın şifrelerini çözmeyi en harika iyi bilen ünlüsün.
Cuma bugünü elime 27 sayfalık savcılık celbi geldi. Oku oku bitmiyor. İlk 13 sayfa yalnızca haklar dersi. Kopyala yapıştır. Ardından konu fakat HT Masa’ya geliyor. Halbuki iki sayfada biterdi tüm sıkıntı.

Diyorsun ki:
“Her insan başkalarıyla beraber yaşar, onlarla temasta yer alır, konuşur. Fakat hiçbir insan tüm yaşamını başka insanlarla paylaşamaz. İnsanın içinde bulunduğu yaşamda öyle bir alan vardır ki, bunu yalnızca bizzat bilmek arzu eder (saklı sişte). Bunun yakınında bir de, tüm insanlarla değil, yalnızca yakınları ve dostlarıyla paylaşmak aradığı hayat alanı vardır (partner sişte). İşte kaide olarak bu iki alana konusunda olayların yayımlanması hukuka ters olacak ve bireyin özel hayatı ihlal edilecektir.”

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın