Sohbet'e Giriş

A3 Sedan’ın önce hediyeyi ‘Altın Araç Direksiyonu’


A3 Sedan’ın önce hediyeyi ‘Altın Araç Direksiyonu’

Audi’nin Geçen aylarda pazara sunduğu ve ortada sınıfa iddialı bir giriş yapan modeli A3 Sedan, önce ödülünü aldı: Altın Araç Direksiyonu.
Otomotiv Endüstrisinin en prestijli ödüllerinden biri olarak onay edilen ‘Altın Araç Direksiyonu’un kazananları belirlendi. Audi A3 Sedan, çok kuvvetli rakiplerinin yer aldığı ortada dershane kategorisinde birinciliği elde ederek ‘Altın Araç Direksiyonu’ ödülünü kazandı.
Auto Bild ve Bild am Sonntag okuyucularının yanısıra sektör uzmanları aracılığıyla yapılmış olan oylamalar neticesinde A3 Sedan, 49 aday model aralarında ödüle layık görüldü.

Audi A3 Sedan Kompakt premium segmentte Audi’nin önce sedan modeli meydana gelen A3 Sedan, teknolojisi, gündelik kullanım alanına uygunluğu ve kofor öğeleriyle jürinin beğenisini kazandı.
Audi bu ödülle, organizasyonun 38 senelik tarihinde 23 kez Altın Araç Direksiyonu hediyeyi kazanarak bir yabancı ulaşılması güç başarıya ek olarak imzasını atmış oldu.
Altın Araç Direksiyonu ödülleri, 1976 seneninden itibaren Minik / Kompakt Araba, Ortada Dershane, Cabriolets / Coupés, Van, SUV ve Lüks / Üst Dershane olmak üzere altı kategoride yapılmış olan değerlendirmeler neticesinde en oldukça başarılı yer alan modellere veriliyor.

Sizde Yorum Yapın