Sohbet'e Giriş

77 bin 950 TL’ye Jeep Compass sahibi olma fırsatı!

77 bin 950 TL’ye Jeep Compass sahibi olma fırsatı!

Aralık ayına özel Jeep fırsatlarında Koç Fiat Kredi çatısı altında bulunan Jeep Finans desteğiyle yaşama geçirilen özel kredi kampanyası da uyarı çekiyor. Jeep Finans aracılığından yararlanacak müşterilere 20 bin TL amaçlı 24 ay vade ve % 0 getiri oranıyla 834 TL’lik uyumlu taksitlerle kredi kullanma imkanı sunuluyor.

Tofaş çatısı altında temsil edilen Jeep markası, kompakt SUV segmentindeki oldukça başarılı temsilcisi Compass modeli amaçlı Aralık ayına özel inanılmaz kampanyasıyla uyarı çekiyor. 31 Aralık tarihine civarı olabilitesi yüksek meydana gelen kampanya alanında Jeep Compass, 77 bin 950 TL’den başlayan çekici ücretlerle piyasaya sunuluyor.

Koç Fiat Kredi çatısı altında bulunan Jeep Finans desteğiyle yaşama geçirilen özel kredi kampanyasıyla da 20 bin TL amaçlı 24 ay vade ve % 0 getiri oranıyla 834 TL’lik uyumlu taksitlerle kredi kullanma imkanı sunuluyor.

Yenilenen harici ve iç tasarımı sahip versiyonuyla Mayıs ayı içinde Ülkemiz yollarına çıkan Jeep Compass, 2.0 litre 156 HP’lik benzinli motor ve CVT otomatik şanzıman kombinasyonla yalnızca önden çekişli olarak seçim edilebiliyor. Zengin tek donanım paketiyle Jeep tutkunlarının beğenisine getirilen Compass’ta 6 havayastığı, ESP, ABS, BAS (Fren Dayanak Sistemi), sürat sabitleyici, elektrikli devrilme önleyici, lastik basınç monitörü, 6 CD’li ve MP3 çalarlı müzik sistemi, Bluetooth, AUX girişi, otomatik klima, deri döşeme, ısıtmalı ön koltuklar, katlanabilir arka koltuklar, elektrikli ve ısıtmalı hemen yan aynalar, 18 inçlik alaşım jantlar, ön ve arka sis farları ve koyu nitelik arka camlar benzeri ekipmanlar standart olarak yer ediniyor. Açılır tavan isi isteğe ilişkili donanım alanında seçim edilebiliyor.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın