Sohbet'e Giriş

58. Grammy’e Ne Sebeple katılmadı


58. Grammy’e Ne Sebeple katılmadı

Müzik dünyasının en saygı duyulan ödüllerinden Grammy’ler evvelki akşam kazananlara dağıtıldı. bu sırada gecenin programında beklemediğiniz bir değişim oluyor. Harika sanatçı Rihanna da merasimde sahneye çıkacak olanlar listesinde bulunuyordu. Üstelik provalara da katıldı. Ama nihai anda tasarı iptal edildi. Bu vaziyet onu sahnede seyretmek isteyenleri düş kırıklığına uğrattı.
Ortaya atılan İddialara Rihanna’nın sözcüsünün yaptığı izah nihai noktayı koydu. Rihanna’nın sözcüsü; şarkıcının bronşite yakalandığını ve doktorunun uyarısıyla o gece sahneye çıkamadığını konuştu.

Rihanna’nın birden çok gündür hasta kişi meydana geldiğini ve antibiyotik kullandığını söyleyen sözcüsü “Doktor, ilaçların tam anlamıyla tesirini göstermediği ve 48 saat süresince şarkısöylememesi gerektiği dair gereğince Rihanna da Grammy performansını iptal etmek zorunda kaldı “diye konuştu.
TMZ.com sitesinin haberine yönelik doktoru Rihanna’yı “Eğer ısrarla sahneye çıkıp şarkı söylersen ses tellerin sonsuza civarı geriye dönüşsüz şekilde kayıp görür”diye uyardı.
Rihanna, 2009 senenindeki Grammy merasimine katılmaktan da nihai anda vazgeçmişti. Törenden birden çok saat ardından Rihanna’nın o dönemde nişanlı meydana geldiği Chris Brown’dan kuvvet gördüğü amaçlı geceye katılamadığı meydana çıkmıştı.

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın