Sohbet'e Giriş

4 yıl ve üstünde bütün Peugeot’lara özel satış sonrasında fırsatları

4 yıl ve üstünde bütün Peugeot’lara özel satış sonrasında fırsatları

14 Kasım -03 Aralık 2011 tarihleri aralarında 4 yıl ve üstünde bütün Peugeot’lara özel satış sonrasında fırsatları
Peugeot Görevli Servisleri’nde 4 yıl ve üstünde bütün Peugeot modellerinde %25’e varan indirimler sunuluyor. 2009 ve ek olarak eskiyen model Peugeot modellerine özel tertip eden kampanya alanında özgün yedek parça Peugeot ürün gamında mekanik parçalarda ve motor yağlarında %25, işçilikte de %20 oranında özel indirimler uyarı çekiyor.

Türkiye’nin her yerinde hizmet verici Peugeot Görevli Servisleri’nde, profesyonel ve eğitimli çalışan ile Peugeot marka araçların bakım ve restorasyon hizmetleri en güzel

biçimde uygulanıyor. Peugeot Görevli Servisleri’nde kalifiye ve kudretli servis hizmetlerinin yanısıra özel avantajlar da sunuluyor. 03 Aralık 2011 tarihine civarı Peugeot Görevli Servisleri’ni ziyaret eden 2009 ve ek olarak eskiyen model Peugeot kullanıcıları, özgün yedek parça Peugeot ürün gamında mekanik parçalarda ve motor yağlarında %25, işçilikte ise %20 oranında özel indirimlerden faydalanabiliyorlar. Bununla Birlikte Kampanya alanında Azami Kart sahiplerine özel peşin ücretine 5 taksit ve 2 ay taksit erteleme fırsatı da sunuluyor.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın